Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer Evo X ???

taha R32 ne evo ya nede GOLF r ye benzer benım gozumde:) ama zevk meselesı vergı ucuz olsa r32 ye atlanabılır:)

ıllakı cupra ve evo 10 dıyorsan kesınlıkle evo 10 olmalı

yıllık 3300 tl ama ıste vergısıı ınsanı caydırıyor ama bu aractakı zevk ne cuprada nede gti de var

Evo 10 gitmeyen bi araba Taha tavsiye etmem yani soyle diyim gt35lisi KUK cupra kadar gidiyo, Haftada 1-2 gün kullanacam diyosan Evo9 al yüklersin yaktığın benzinin hakkini alirsin. Yada benim gibi STI al Boxer sesinden mest ol:)Bu arada carsamba erzuruma gelme ihtimalim var musait olursan gorusuruz.

Evo 10 gitmeyen bi araba Taha tavsiye etmem yani soyle diyim gt35lisi KUK cupra kadar gidiyo, Haftada 1-2 gün kullanacam diyosan Evo9 al yüklersin yaktığın benzinin hakkini alirsin. Yada benim gibi STI al Boxer sesinden mest ol:)Bu arada carsamba erzuruma gelme ihtimalim var musait olursan gorusuruz.

yapma ya neden ole agır kalyo ahmet ab ? ozaman aradakı fıyat farkına cupra alıp gt30 takarım ucarım

buyur gel abim 5326256737 numaram beklerim benim öğrenmek istediğimde bu konular zaten cupra kasa değişecek diye biraz soğugum abi arkadaşım bi kaç güne evo 8 getiricek ankaradan 55.000 tl ye anlaşmış onu kullanmadan almıcam zaten herkez diye evo10 alma diye böyle giderse evo 10 u unuturum abi ama köpek gibi duruyor evo 10 :) evo 8 gelsin erzuruma kullanıyım onu biraz duruma göre hareket edicem abi 2aya yakın sürem var zaten subaru konusunda ise çok çekingenim abi servis yok anlayan usta yok buraya getirip onu mahvetmek istemem

Tahacım evo8 le 9 arasında dağlar var yürüyen,motor,turbo,koltuklar vs ama tabiki kullan bi evo tecrübesi yaşa ama madem bu işe ciddi para ayirdin evo9u tavsiye ederim. Tabi 4 cekerde heran motor kırma ihtimalide var ben motor yapan cok evo10 gordum:) Geldigimde cag kebabı yermiyiz:)

2009-2010 olanları bile çok pahalı 100 milyar civarında cupra çok daha mantıklı

Tahacım evo8 le 9 arasında dağlar var yürüyen,motor,turbo,koltuklar vs ama tabiki kullan bi evo tecrübesi yaşa ama madem bu işe ciddi para ayirdin evo9u tavsiye ederim. Tabi 4 cekerde heran motor kırma ihtimalide var ben motor yapan cok evo10 gordum:) Geldigimde cag kebabı yermiyiz:)

buyur gel abim bakki cağ kebap nasıl oluyormuş :)

Geri
Üst Alt