Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer Evo X ???

1.6 tdı cı daha isyan bayrağını çekmiş performan arıyo :D:D:D

yok be İlker her zaman istemişimdir güçlü bi araba ama her zaman sahip olmak istediğim bi araçdı cupra iş ciddiye binerken yavaş yavaş çevremden farklı farklı tepkiler alıyorum seatın bütün modellerine bindim diye üstüme geliyorlar asıl aklımdaki bu yaz leon tdi fr vardı ama vazgeçtim sonradan benzinliye direk dönüş leonu alırken amca oğlu mercedes c180 k aldı peder sanada alalım dedi ben istemedim sırf bu iş için :) bu yaza farklı bişe aldırmak için :D

yok be İlker her zaman istemişimdir güçlü bi araba ama her zaman sahip olmak istediğim bi araçdı cupra iş ciddiye binerken yavaş yavaş çevremden farklı farklı tepkiler alıyorum seatın bütün modellerine bindim diye üstüme geliyorlar asıl aklımdaki bu yaz leon tdi fr vardı ama vazgeçtim sonradan benzinliye direk dönüş leonu alırken amca oğlu mercedes c180 k aldı peder sanada alalım dedi ben istemedim sırf bu iş için :) bu yaza farklı bişe aldırmak için :D
ozmn kardeşim al cuprayı yükle gördüm onaylıyorum bizim arkadaşdan hatta o aldı yüklü cuprayı kullanıyo misss :D:D:D:

Kesinlikle iyi ki c180 almamışsın yakışı kadar giden bir araç değil malesef bu konuda Cupra biraz mantıklı duruyor ancak S3 te çok güzel olur bence onu da düşün..... ikinci el temiz bitane bulunursa çok başarılı bir araç....

evo 10 ıyıdır ama bence 4 kapı olmasın araba yanı cupra yada evo 10 alma:)

ozmn kardeşim al cuprayı yükle gördüm onaylıyorum bizim arkadaşdan hatta o aldı yüklü cuprayı kullanıyo misss :D:D:D:

Kesinlikle iyi ki c180 almamışsın yakışı kadar giden bir araç değil malesef bu konuda Cupra biraz mantıklı duruyor ancak S3 te çok güzel olur bence onu da düşün..... ikinci el temiz bitane bulunursa çok başarılı bir araç....

ya şimdi şöyle bi durum var ben bu aracı belki 5 belki 10 sene satmıcam zevk için alıyorum evoyu inceledikce cupradan çekiliyorum sedan olmadı benim avantıjıma zaten bu aracı gündelik kullanamam cuprayıda alsam onuda gündelik kullanamam günde 150-170 km garantim var 3 günde bi depo doldururum gündelik kullanmaya kalksam ki petrolumde yok olsada fayda olacağını sanmıyorum :) erzurumda leon hat safada çok aşırı derecede var 2-3 tane ticari leon bile var her köşe başında bi leon görmek mümkün ki herhalde geçen yıl erses türkiye satış birincisi olmuş bütün doğuya satıyor seatları yani anlıcağınız bütün herkezde leon var ne demek istediğimide az çok anlamışsınızdır. erzurum bugüne kadar böyle güçlü arabaları görmedi biraz merak olmasa onları bile göremiceklerdi 2-3 tane golf gti 1-2 tane polo gti var zaten 180lik insignia zibil gibi 160golf bi kaç tane var arkadaş 2010 golf r la pazarlık aşamasında birisi evo 8 almaya gitti ankaradan can sıkıntısından 160lık golfle 180lik insigniayı her akşam kaldırıyoruz gına geldi artık :) herkez üstüme çok geliyo güçlü ve erzurumda olmaya bi araç al diye peder bile diyoki niye orjinal araba almıyosun normal alıyon sonradan bi sürü uğraşıyon bi sürü para harcıyon bu yıl çok şükür işlerimde iy sıfır alamam ama evoda gözüm var yinede :) ama şu bi gerçek erzurum halkı olarak araç binmeyi bilmiyoruz sıfır çıkan herşeyi alıyoruz ama araştırma yok mesela ben ehliyetim yokken mercedes vaneo kullanıyordum 1sene kadar kullandım sonra ehliyet aldım bi kaç ay sonra hiç araştırmadan etmeden aracı bile kullanmadan kulakdan dolma şeylerle exeo aldımki herşey dadaşkent yoluna kadardı sonra çok pişman oldum ama artık milletimiz yavaş yavaş araç binmeye başladı 2 sene öncesine kadar erzurumda öyle lüks araçlar yoktu şimdi sıfır audileri bmwler mercedesler zibil gibi :) hiç unutmam superb ilk çıkıtğında herkez aldı abi superbsiz sokak yoktu yeminle son iki senede superbciler şimdi alayı audi a6 biniyor :) bunları görmek gerçekden hoş onun velhasılıkelam ben birazda farklılık olsun istiyorum kusura bakmayın başınızı ağırttım :)

Geri
Üst Alt