Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mitsubishi Lancer Evo X ???

Konu, 'Sohbet' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    arkadaşlar bu yaz aklımda iki araç var inşallah 1 1.5 ay kadar sonra alabilicem evo x ve cupra düşündüm ama evo x daha ağır basıyo bende güç konfor olarak evo diyorum ben fiyat olarakda cupra sıfırı 65 e kadar bırakıyorlar evo 2010 fiyatları ortalama 95- 98000 tl civarı bu durumda sıfır alamam 2009 veya 2010 model düşünüyorum sizin görüşleriniz benim için çok önemli

2. NMNYLMZ

NMNYLMZ SCW Üyesi

508
    1
    18
    Hayırlısı olur inşh. Evoyu yakından gördüm beyazını çok şık araba.

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    evo güzel ve değişik bir araç denildiği gibi mübarek köpek balığı gibi duruyor

4. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    madem evo dıyorsun olucaksa bence 9 ve kırmızı olmalı bırde bakım ucretlerını arastırdın mı?

5. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    yok kanka bakım ücretlerini araştırmadım o kadar düşünmüyorum bakım işini gündelik kullanmam imkansız o aracı sadece hafta 1-2 gün kullanırım erzurum mitsubishi servisi bu araçdan anlıcağını sanmıyorum acemiliklerini atarlar bende diye düşünüyorum arkadaşlarım falanda evo 9 diyorlar ama ben herzaman model taraftarıyım peki neden evo 9 kanka?

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    taha konfor olarak evo 10 daha ıyı 9 a gore ama 9 da cok daha guzel gorunen b araba,yakıt konusunda uzucudur.Ek olarak para fıyatlarını dusunmek ıstemezsen bence evo 10 al cunku yenı arabada derdın tasan olmaz o kadar

7. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    evo X düşünme bile o arabaya binen yakıta ve bakıma bakmaz :D

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    bende öyle biliyorum abi evo 10 daha oturaklı bence daha güzel 9dan ama millet nedense 9 diyip duruyor ömercanda aynını söyledi burda bi kaç arkadaşımda aynını diyor 9 diye ama ben model taraflısıyım 10000km yi geçmemiş ya 2009 yada 2010 model düşünüyorum

9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    aynen abi leonu satıp bi tane clio türü bi araba alcam yanında zaten :D

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Evo6 tommy üzerine hiçbir evoyu beğenemiyorum malesef tamam eski olabilir ancak hepsinden sağlam ve güçlü bir araç 4 çeker için çok güzel bir seçenek ve fiyatlarıda tutulduğu için yüksek diğer evolar onların yanında kayboluyo bence :) az km li olsa harika olur cupra mı Evo 10 mu dersen elbette evo 10 derim ancak oda bana çok yırtıcı ve güzel bi görünmüyo diğer evolara bakınca....... ancak cupra ile evo çok farklı araçlar evonun tadını cupra vermez zaten

Sayfayı Paylaş