Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi L200 4*4

LeonRider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çevrenizde yada ailenizde Mitsubishi L200 kullanan bilen birileri varsa bu konu altında yorumları almak istiyorum ileride düşündüğüm bi model 4*4 olsun istiyorum biraz oynama motora yazılım ekzost sistemi ve offroad lastik ve jantla birkaç sis bi vinç bagaja port bagaj istemiyorum sade olmalı bu konuda memnun yada memnuniyetsizliklerini belirtecek arkadaşların artısıyla eksisiyle bu aracı burda bana anlatmalarını istiyorum mümkünse bu aracı binmiş test etmiş yada aile bireylerinde eşinde dostunda olanlar yorumlasınlar.... böylece daha sağlıklı bilgi ediniriz....

serhatım ben kullandım arka tarafa ağırlık koyarsan orj.satılan var yazılım falan yaptırmadan keyifle kullanırsın kardeşim bu tarzda olan diğerleri sadece etiket inan Mitsubishi den şaşma

serhatım ben kullandım arka tarafa ağırlık koyarsan orj.satılan var yazılım falan yaptırmadan keyifle kullanırsın kardeşim bu tarzda olan diğerleri sadece etiket inan Mitsubishi den şaşma

Cezmi abi Navara düşündüm ama hiç uzun ömürlü değil iç döşemeler falan renonun eline geçtiğinden beri km ile orantı kurarsan hep daha yaşlı duruyor direksiyon soyuluyor falan bide arazi vitesi olayı navaralarda bu şekilde değil sanırım arazi kabiliyeti daha iyi diyolar... yazılım konusunda neden öyle dedin abim

önce bir araç çamur görsün dilediğince zorla bak gerek varmı..arazide motorla oynama ne olacağı belli olmuyor fakat dilediğince kozmetik yap

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=41691102.jpg&s=707&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

ben eski kasasını öneririm Serhat..pick-up lar arasında arazisi en iyi 2 araç hilux ve l200 dür benim gözümde..aynı zamanda aksesuar da çok yakışıyor bunlara..L200 ü 4-5 defa kullandım,1 kere hafif arazide..çok çok keyifli araç..en yakın arkadaşım da mardinde 1 sene kullandı şantiyede..o da inanılmaz memnundu..elbette ki binek araçlardaki tüketimi beklemeyeceksin, ama kalıbına göre tüketimi de makul..

ben de uzun zamandır araştırıyorum pick-upları..navarra-l200 arasında kesinlikle l200 derim..navarra benim gözümde "narin pick-up" tır her zaman..şehir içi pick-up ı yani..daha çok göze hitap etmeye çalışan falan..(ki benim gözümde l200 ün tipi çok daha başarılı) iyi bakılan l200 ün motoru ölmez..arıza çıkarmaz..arkadaşımın kullandığı 430.000 km de idi..canavar gibiydi valla..tek olumsuz yanı, bakımları ve parçaları pahalı..tipik japon yani..chip olayını ise tavsiye etmiyorum..hem aracın gücü yetersiz gelmiyor kasasına göre..hem de motor ömrünü mutlaka azaltır..

Abi galiba pick-up alıcan gibi arastırmaya başlamısın :)

Ağır araziye koşmuycam zaten devamlı çok zorlamam sadece girdiği zaman alnının akıyla çıksın istiyorum Cezmi abi fotoğraflar bi harika 2. fotodaki tam benim istediğim still...:)

ağır arazi derken offroad gezilerine katılacaksın hiç kaçarın yok oradada önüne ne çıkar belli olmaz en kötü batarsın senide çıkartırlar..aklının bi ucunda dursun asla tek araç araziye çıkma serhatım..çıkarım diyorsanda emin ol telefonun çeksin

Geri
Üst Alt