Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MiTo GTA..

Tekin abi güneyde onu başarabilmek daha da zor olsa gerek. bu 4 teker üstü alışkanlık gitmediği sürece ona çözüm yok abicim. genelde 4 teker değil 2 teker sıfır benzin en iyi çözümlerden biri ama öyle haftada 1-2 değil. alışkanlık haline getirip 4 tekeri haftada 1-2 kullanmak iyi çözüm olabilecektir kısmen. Tamamen spor ve yeme alışkanlığının kökten değişmesi demek ki ben bu yaşıma kadar hiç başarılı olamadım bunlarda.

Ya Farukcum bizim buraların yemek kültürü çok kötü yahu.Etsiz yemek yok.Neyse konuyu dağıtmayalım konu sahibine ayıp olmasın.

abilerim konuma mesaj yazacaklar ben rahatsız olucam..
ahah..asla.. :)

Ya Farukcum bizim buraların yemek kültürü çok kötü yahu.Etsiz yemek yok.Neyse konuyu dağıtmayalım konu sahibine ayıp olmasın.

abi o tadları dünyanın hiç bir yerinde bulamazsın ama sonucuna da katlanmak ne kadar sağlıklı tartışılır. kahvaltıda ciğer ve kavurmadan buralarda yada başka yerlerde hiç bahsedilmez bile.

abi o tadları dünyanın hiç bir yerinde bulamazsın ama sonucuna da katlanmak ne kadar sağlıklı tartışılır. kahvaltıda ciğer ve kavurmadan buralarda yada başka yerlerde hiç bahsedilmez bile.
Hemen arkasından fırından yeni çıkmış ılık ılık baklava veya havuç dilimine ne dersin ?

şu sabahları çıkan bişey vardı yine tatlı niyetine olan adını unuttum. abi sen orda göbeksiz olma gibi bir lüksün yok sanırım :) yakında orda da bi organizasyon yapılmalı:D

Katmer onun adı.İçi kaymak ve fıstıkla dolu olan.Kahvaltıların baştacıdır.Tabiiki iyi yapan yerden yenirse.Bu konuyu sohbet bölümüne açalım yöresel yemekleri.:)

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Bak görkem yemiş biliyor.:)

Geri
Üst Alt