Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mıotor parlatıcı

kaputu açıp direkt uygulayabilirmiyz?

4 ay önce serviste bunu 50tl sıkmışlardı araştırdım ozaman 25tl di wurth sitesinde, servise çatmıştım 25tl sıkma ücretimi olur diye :mad: şimdi motor cila konusu açılınca aklıma geldi servis kazığı yememek için alayım hemen dedim :)

kaputu açıp direkt uygulayabilirmiyz?

moto kirli pis ise önce ya güzelce sil yada yıkadıktan sonra kurumasını bekle , kuruma bittikten sonra würt motor cilasını direk yaydıra yaydıra sık :) metal aksama sıkılmıyor diye biliyorum. enfazla 6 ay etkili oluyor ve motor pırıl pırıl oluyor , kaputu açtığınızda yeni arabamı aldım die afallayabilirsiniz :)

neresini siliyim ustten gorunen yerler anca yıkamak ımkansız anca yıkamacıda su tutucak oda riskli
metal aksama sıkılmıyor derken motor kapagına mı sıkıcaz bunu allah aşkına :S

metale herhangi bir zararı yok yanlış anlaşılmasın demek istediğim metal aksamda plastik aksam kadar parlaklık etkisi vermeyişi..aksine metali koruma etkisi mevcut ''Islaklık, cadde kiri ve tuzdan korur ve bu suretle de korozyonu engeller''

Yüksek değerli akrilik bazında, motor alanı için koruyucu cila

► Motor, cihazlar, kablolar ve hortumlara yenilik parlaklığı verir

Avantajınız:

• Motor alanının ve cihazların optik görünümünün değerinin korunması ve arttırılması

• Özellikle kullanılmış araçların hazırlığı için uygun

► Koruyucu bir film tabakası teşekkül ettirir

Avantajlarınız:

• Islaklık, cadde kiri ve tuzdan korur ve bu suretle de korozyonu engeller

• Elektrik iletkenliği olan imalat birimlerinde çapraz akımların doğmasını engeller

► Kaplama çok yüksek elastiktir

Avantajınız:

• Plastikler, lastik hortumlar, kablolarda yük*sek felksibilite

► Isıya çok iyi dayanıklılık (+ 100°C)

Avantajlarınız:

•Motor cilanın renk değiştirmesi engellenir

•Gevşeme sonucu yumuşama ve tozun sürekli birikimi engellenir. Farklı alt tabanlarda dahi çok iyi bir yapışma

► Çok yüksek parlaklık

Uygulaması :

Kullanmadan evvel İyice çalkalayınız. İşlem görecek olan alanlar daha önceden motor yıkama maddesi ABSOBON ile iyice temiz*leyiniz ve kurumaya bırakınız. Kontak kapalı iken dengeli bir şekilde sürünüz ve tamamen kapalı bir parlak film meydana gelinceye kadar devam ediniz. Kullanım sonrasında kutuyu çeviriniz ve dik aşağı dururken sübapları temizleyiniz

20°C da ' % 50 relatif hava neminde kuruma süresi. Tozlanmayacak şekilde kuruması 10 dakika. Elle tutulabilir halde kuruması 60 dakika

Bilgi:

Boyalı alanlara veya sıcak motora püskürt*meyiniz.

dediğine göre bide absobon lazım bize :)

Geri
Üst Alt