Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Minik bir kaza yaptım..

geçmiş olsun birkan zaten tamponlar arabanın parçalarınıdan sayılmıyor alıp satarken tampon hasarları söylenmiyor bile takma kafana

geçmiş olsun birkan zaten tamponlar arabanın parçalarınıdan sayılmıyor alıp satarken tampon hasarları söylenmiyor bile takma kafana

sıkıntı yapmıyorum abi değişsede umrumda değil zaten sadece görselliği bozduğu için biraz canımı sıkıyor onuda hallettiricem en kısa sürede.

yazın almanyadan amcam gelicek o biraz destek olucak bana o zaman arkalı önlü cupra tampon alıcam inşallah birazda kendi birikimimle :)

geçmiş olsun sen bir kilo baklava al adamı ara baklava bari yesin adam bahaneyle

Geçmiş olsun,helal olsun abi sana numaranı bırakmışsın bizim tampona vurdular numara bile yok vurup kactılar. Çöllü abimizin bi ustası var konusuda vardı abı oraya götür istersen.

Cok gecmis olsun sikma canini dicem ama o senn gozune baticak banada oyle oluyordu :) ama cupra tampon alicaksan bence arkaya al onlerede Fr izgarasi al kirmiziya fr tampon daha guzel yakisiyorr :)

geçmiş lsun servise gidersen tamponu degiştirirler ama dışarda bi ustaya gi,dersen adam vidalar orayı boyar biter geçer

Geri
Üst Alt