Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini John Cooper Works

Ahanda evet:) MAkine muhendisliğinde arkadaş. İsmi Aliydi yanlış hatırlamıyosam. Hatta bi kere peşime takılmıştı başka bir arkadaşı sanıp:) Sizin akrabanız mı oluıyor?

yok adı Özgür, kardeşimin en yakın arkadaşı, bu sebepten ben de çok yakınım,

trafikte beğendiğim en güzel minidir kendisi, içi dahil herşey John Cooper Works ve Alta' dır. çok da iyi kaçar :)

dehşet güzel bir araba, içide dışıda süper detayları var... cooper works recaro koltukları yeter..

çevremde delikanlı adam miniye binmez diye bi fikir var. bende etkisi altında kaldım galiba .sogudum bu araclardan:D

yok adı Özgür, kardeşimin en yakın arkadaşı, bu sebepten ben de çok yakınım,

trafikte beğendiğim en güzel minidir kendisi, içi dahil herşey John Cooper Works ve Alta' dır. çok da iyi kaçar :)

Nerden nereye yani:) Ben derste gördüğümde bir muhabbetinizi eder selamınızı söylerim:)

Bir türlü ısınamadım ben bu arabaya maalesef :(

Aynen ya sürdüm de hatta Cooper ve Cooper S ama bana oyuncak araba gibi geldi. Değişik bi araba :)

Bu arada kızlar sever demeyin bana, 2 sene önce çıktııgm kızla daha ilk günümüz otoparktayız, bi cooper gördük ve hiç begenmeme ragmen, "ne güzel araba ya di mi" demiştim sırf onun begenceğini tahmin ederek.. Kız demesin mi "bence hiç güzel bi araba değil" diye :D

O gün bugündür daha da nefret etmeye başladım cooper'lardan :D

bunların minicoper gp sinş kullandım fena gidiyor araba fena
tek eksik araç 2 kişilik arkada oturacak yer yok komple bagaj ortada bir boru karşıdan karşıya

son kasayı sevemedim bi türlü velakin sevecek gibi de değilim..
arkası çok çirkin..

Geri
Üst Alt