Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini Cooper S R53

mrtsnr

Kayıtlı Üye
R53 kasa mini cooper s satıyoruzzzz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...er-s-gorulmeye-deger-bir-arac-50159508/detay/

Araç temizdir, bir çok kişi biliyordur zaten. 2010 Ekim ayında İzmir'de Mersin İdman Yurdu'nun futbolcusu Mustafa Aydın trafik kazası geçirmişti. Bu araç onun aracıdır. Kazayı başka bir araçla geçirmişti yalnız. Fazla kullanılmamıştır. Zaten son 8 ayda tek tük kullanılmıştır.
Aracın üzerinde Bridgestone Adrenalin RE001 lastikler var. 7-10bin km filan yapmıştır en fazla bu lastiklerle. SCW'den düşünen, eşi dostu düşünen varsa satıyorum haberi ola :)

hayırlı satışlar.. :eek:key:

hayırlı satışlar
füme siyah iyi duruyor benim için de bir örnek olmuş oldu..

Murat aracımı çok acil bir şekilde satılığa çıkardım konusunuda açıcam satarsam kısa sürede araca talibim zaten gerekli bilgiyi Ertürk'ten aldım :)

Ertürk abi söyledi bana. Haber verirsiniz bana ;)

Geri
Üst Alt