Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mini adana cila bulusması

güzel oldu, oldu da. ben dün sabah şok oldum bi kalktım yağmur :) dün sabah ki yağmurdan hala tavanda damlalar var...
scw etiketi de çok yakıştı aracıma... ;)

mangal olayı süper olur. adana'ya uygun bir buluşma :)

Sabah bizimkininde bir çok yeri boncuk boncuktu biraz hızlı gidince hepsi aktı gitti ama yanlardan biraz kirlendi tabi :D bir tazzikli su ile kirler gider şimdi :)

Projeler hazır gibi gibi Çöllü. Yalnız o projeler 3-4 kişi ile olacak iş değil :)
Arkadaşlar küçük çaplı bi cila partisi yapmışlar iyide yapmışlar onlar başlatır biz devamını getiririz.
Bu arada @atay78 bensiz nasıl buluşursunuz uleeeennn :):)

Süprizler büyük adaş :) Mangalla başlayacak ........ devam edecek

Walla şahsi olarak benim beklentim yüksek senden kardeşim.. hele o adanadaki SEATarı görünce Bazen İstanbulda bulunmuyor ordaki araçlar, inşallah senin çaban ve arkadaşların da desteğiyle ADANA eskisi gibi istanbulu geçer :eek:key:

ayagınıza muhabbetınıze saglık :)

helal be adana. kimin memleketi :cool:

muhabbetiniz bol olsun :eek:key:

Geri
Üst Alt