Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mini adana cila bulusması

Bunlarıda ben ekleyim:)
Aynaya Seat Sport çıkartması:
20130217135748.jpg

dsc0299yc.jpg

20130217135229.jpg

Allah muhabbetinizi artırsın Adana...Güzel başlangıç..

güzel oldu, oldu da. ben dün sabah şok oldum bi kalktım yağmur :) dün sabah ki yağmurdan hala tavanda damlalar var...
scw etiketi de çok yakıştı aracıma... ;)

mangal olayı süper olur. adana'ya uygun bir buluşma :)

fotolar iphone 5 ile mi çekildi güneş ışığı mor çıkmış :D bu arada maşallah hepinize

tebrikler arkadaşlar başlangıcta bile çok güzel bir görüntü orada olduğunuzu bilmek scw li araçları birarada görmek heycan verici umarım bu sayı gittikçe artar ve yeni dostluklar edinirsiniz :hosgeldin: hepinize selam olsunn :eek::eek:

Bir Bilge Der ki; " Türk Toprakları Sınırları İçinde Olması Şart Değil, Türk Bayrağının Olduğu Her Yer Yurdum Olmazsa da Vatanımın Bir Karış Toprağı Gibidir. "
Bu yüzden 1-2-3 kişi olması önemli değil, SCW Etiketinin bulunduğu her Seat 'ın bulunduğu nokta SCW topraklarının bulunduğu yer gibidir...
Bir etiket ile neler yaşabileceğinizi tahmin bile edemezsiniz, bu yüzden SCW Ailesinde ki her bireyin yerinde olsam ufakta olsa bir Sticker yapıştırmasını öneririm aracına...
Zarar vermez, fayda sağlar...

Bu arada Adana ekibine selamlar, tebrik ediyorum beyler. Umarım vaktiniz güzel ve eğlenceli geçmiştir :) Istanbul 'dan Toprağıma selamlar, 19 Mayıs 'da oradayım ;)

Geri
Üst Alt