Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

milli takım kadrosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

18891945

Kayıtlı Üye
1- volkan demirel fenerbahçe
2- onur recep kıvrak trabzonspor
3- fehmi mert günok fenerbahçe
4- gökhan gönül fenerbahçe
5- serkan balcı trabzonspor
6- serdar kesimal kayserispor
7- servet çetin galatasaray
8- fehmi emre güngör gaziantepspor
9- hakan kadir balta galatasaray
10- ismail köybaşı beşiktaş
11- gökhan süzen büyükşehir bld. Spor
12- selçuk inan trabzonspor
13- yiğit incedemir manisaspor
14- mehmet ekici 1.fc nurnberg
15- sabri sarıoğlu galatasaray
16- nuri şahin b.dortmund
17- emre belözoğlu fenerbahçe
18- hamit altıntop bayern munchen
19- yekta kurtuluş galatasaray
20- engin baytar trabzonspor
21- tunay torun hamburg
22- umut bulut trabzonspor
23- burak yılmaz trabzonspor
24- kazım kazım galatasaray

Küme düşmemeye oynayan G.saray dan 5 tane futbolcu var iken,şampiyonluğa oynayan bursaspordan bir tane bile adam yok...Kim neye göre seçiyor bilmiyorum ama taraflı seçim yapıldığı kesin...Milli takımı iyice mahvettiler Hiddink ten sonra şimdi de A2 milli takım için Hooijdonk u getiriyorlar,sanki memlekette hiç adam kalmamış...Milli takımı izlerken hiç zevk almıyorum artık...

Şu Volkan şen ve Ömer erdoğan bursan çağırmıyolar yaa iflit oluyorum kadeşim yaa oğuz çetin mi kadro kuruyor napıyor kimse görmüyormu yaa :kizgin:

Hakan BALTA varken,Ömer'in ne işi var milli takımda(!)..stoper olarak 3 kişi var takımda..Servet,Serdar,Emre Güngör..4. stoper Hakan BALTA olacak gerek duyulursa..ilk 11 i şöyle kuracak heralde?: Volkan-Gökhan,Servet,Serdar,İsmail-Engin,Emre,Nuri,Hamit,Kazım-Umut..

şu Kazım neden milli takımda,biri açıklayabilir mi rica etsem? ingilterede sürünüyordu,yıldız diye buraya geldi..hayatı boyunca hücumda görev aldı, adamın istatistiğini yazıyorum: (tüm futbol hayatında) attığı gol sayısı+yaptığı asist sayısı<gördüğü sarı kart sayısı..böyle bir hücum oyuncusu olur mu? bu adam Fenerin en kritik avrupa kupası maçında kırmızı kart görmedi mi..inönüye geldiklerinde yine kendini attırtıp takımına 3 atmamıza ve şampiyonluk yolunda derin yara aldırmamıza sebep olmadı mı? yorumculara bakıyorum,neymiş, 1- "adam güçlü..sırtı dönük oynayabiliyor.." (bu durumda Mehmet Yıldız real madridte oynamalı..dhjeua da barçaya gider..) 2-top tekniği,top sürüşü üst düzey (hayatı boyunca 10 gol pası verememiş,fenerde 1 sezonda en fazla 3 gol pası ile oynayan, tekniği-top sürmesi üst düzey oyuncu ha?) 3-aslında çok yetenekli ama kullanmıyor..canı oynamak istese perişan eder..(en boş laf işte..canı oynamak isteyince oynayan yetenekli adam Sergen gibi olur..canı ister maçı alır..böyle bir adama katlanırsın..Kazımın canı ne zaman oynamak istemiş..hangi maçta şov yapmış ta maçı almış..nerden biliyorsunuz canı isteyince maçı alabileceğini,hayatında maç almadı ki)

son derece ciddi olarak soruyorum..bu adamdaki,benim göremediğim olay nedir?

Ya abi hakan balta sol bek Galatasarayda stoper mevkine çekilmeye başlandı ve Galatasaraylı olarak şunu çok rahat söyleebilirim Ömer hakan baltadan çok çok daha iyi stoperlik görevini üstlenir ve kazımın yerine sağ açıkta ise en iyi iş yapacak adam volkan şendir

abi sol bekte de ismail var..(biraz beyinsiz,ama ışık var adamda..deliden savunma yapmayı ve kendine bakmayı,guti den yada simao dan da akıllı oynamayı öğrense, 10 sene milli takımda sol bek olur..zaten zorlayabilecek başka sol bek te yok bilinen..(beyinsiz lafı ismail ve holosko için kapalıda her zaman söylenen laftır..lakap gibi oldu artık..)) yani Hakan BALTA ya harbi gerek yok..çok ciddi söylüyorum,BALTA ya,sizin Çağları bile tercih ederim sol bek olarak..

bir de Allah aşkına şu Kazımı anlatsın biri bana..

Küme düşmemeye oynayan G.saray dan 5 tane futbolcu var iken,şampiyonluğa oynayan bursaspordan bir tane bile adam yok...Kim neye göre seçiyor bilmiyorum ama taraflı seçim yapıldığı kesin...Milli takımı iyice mahvettiler Hiddink ten sonra şimdi de A2 milli takım için Hooijdonk u getiriyorlar,sanki memlekette hiç adam kalmamış...Milli takımı izlerken hiç zevk almıyorum artık...

aynen sana katılıyorum sezgin keşke bursadan alsalar 5 tane futbolcuda galatasaraydan almasalar galatasarayı bitirmek için ellerinden geleni yapıyolar.. gs bugune kadar 100 yıllık bır çınar olarak sadece tarihinde bir kere küme düşme tehlikesi geçirdi onuda sende bende bılmeyız bayaa eskılerde yanı... ama alırlar yakında bursadanda merak etme bıraz daha buyumesi lazım çınar olması için...türkiye dünya üçüncüsü olduğu zaman tam 9 tane galatasaraylı futbolcu vardı o takımda unutmayalımki hepimize bu sevinci yaşatanda o futbolculardı...bence alışa gelmişliktir hala gsden futbolcu almak sonucta o yaşattı kimsenin görmediklerini bu ülkeye...sonuçta bursalı futbolcularında gördük yabancı oyuncular karşısındaki performansını 0 puanla.... aman yanlış anlama bunlar tatlı tartışmalar... saygılar....:D

abi sol bekte de ismail var..(biraz beyinsiz,ama ışık var adamda..deliden savunma yapmayı ve kendine bakmayı,guti den yada simao dan da akıllı oynamayı öğrense, 10 sene milli takımda sol bek olur..zaten zorlayabilecek başka sol bek te yok bilinen..(beyinsiz lafı ismail ve holosko için kapalıda her zaman söylenen laftır..lakap gibi oldu artık..)) yani Hakan BALTA ya harbi gerek yok..çok ciddi söylüyorum,BALTA ya,sizin Çağları bile tercih ederim sol bek olarak..

bir de Allah aşkına şu Kazımı anlatsın biri bana..

yani abi bana sorarsan benimde ilk tercihim Çağlar olur sol bek olarak ama Türkiyede çok büyük bir sol bek açıklığı mevcut bugüne kadar o mevkide en iyi oynayan Trabzonlu Abdullah vardı adam faul yapardı hakem bile anlamazdı veremezdi faulu kazımı ben bile anlatamıyorum hesap et... Ayrıca hala aurelio nun milli takıma çağırılmasın diyenlerdenim abi bu adamdan çok daha iyi orta sahada kesicilerimiz var .. Mesela kimsenin dikkatini çekmedi Nerde listede Mehmet TOPAL bu adam neden çağrılmaz ??? :kizgin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt