Milli Takım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Milli Takım

igci_01

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2010
Mesajlar
4,548
Beğeniler
1,595
Yaş
30
#2
:ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
 

Lejyoner

Administrator
Katılım
11 Eki 2010
Mesajlar
9,015
Beğeniler
6,456
Yaş
40
#3
Abi sorun teknik direktör yada futbolcuda değil,sorun bizim zihniyette..Yoksa Hiddink gibi adam bile başarılı olamadı bizde,futbolcumuzu messi ile karşılaştırırız,çektiğimiz her kuraya lokum deriz sonra elin dandik takımları bizi tokatlar ama biz hala akıllanmayız..

Örnek;CAS davasında Beşiktaş Ferrari gibi kazmaya 8 milyon euro ceza ödemesine karar verilmiş..

İşte bizi bunlar yönetiyor..
 

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
11 Nis 2011
Mesajlar
4,794
Beğeniler
3,960
Yaş
33
#5
Kadıköydeki Romanya Maçında kahrımdan ölecektim bizimkilerin çocukça hataları karşısında, Televizyondan izlemekle canlı görmek arasında çok fark varmış bunu anladım...
Geçen Haftaki Romanya Maçında Bizatihi izlenimim şudur.. Milli Takım Kimin yarattıgını bilmedigim ve kim elinde tutsa onun elinde patlayacak bir Balondur... Eskiden Bi ezikligimiz vardı Şimdide Boş Beleş bi Ukalalıgımız Başladı... Lafta 3-5 atacagımız takımlardan ev sahibi - deplasman fark etmez 3-5 yiyip dönüyoruz.. Bu duruma içerleyenlerden biri olarak şunu söylemeliyimki geçenki romanya maçı allahtan Farka gitmedi ama millilerimizin oynadıgı futbol çogu Halı Saha Takımını Cesaretlendirmiştir.. "Biz bunlara Kafa Tutarız" Diye... Eve geldim televizyondan izledim anamm hiç o rezillik yok sadece kötü oynamışız...:confused:
 

schumi

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
8,180
Beğeniler
1,222
#7
Yıllardan beri milli takıma adam kayırararak futbolcu seçtiler...Egemen oynadığı her takımda başarılıydı...Adam Bursada oynarken milli takıma giremedi Beşiktaşa gidince milli takıma çağırdılar örnek...Şu an Türkiyede oynayanlar ile gurbetçi futbolcularımız arasında bir gerilim var...Kısacası Türkiyede futbolun zaten tadı tuzu kalmadı...Adamlar milyon dolarları götürüyor bizde çenemizi yoruyoruz..Kafaya takmaya değmez...
 

rockinrock

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
3,038
Beğeniler
141
Yaş
32
#8
menejer oyunlarıyla yapılan milli takım kadrosu bu. ne başarı beklenirki. sucum ne benim bunca aptal oyuncuyu izleyip destekliyeyim. takımın yarısı kazma ve ben bunların başarısını destekliyecem!!! menejerlerin yedirdiği paralarla oyuncular milli takımla dünya arenasına cıkıyor. en güzel örneği hasan ali kaldırım kazması bir kac milli macta oynatılarak fenerbahceye 5milyona kazık sokulmasıdır.
 

tugra kazım

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Kas 2011
Mesajlar
5,105
Beğeniler
2,206
Yaş
34
#10
izleme gereksinimi bile duymadım bir önceki maçtan kalan hüznüm olunca yazık çokkkk yazıkkk:(