Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

milli takım kadrosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

18891945

Kayıtlı Üye
Hiddink geldiğinde çok ümitlenmiştim..sırf galatasaraylı diye bir oyuncuyu kadroya almaz diye düşünmüştüm..herkese hakkını teslim eder,6 ay top oynamayan adamı milli takıma çağırmaz demiştim..hepsi boşunaymış..şimdi ise kendimi şöyle avutuyorum: Hiddink eski kadroyu aynen çağıracak,bakacak,edecek,sonra çürükleri ayıklayacak..

http://fanatik.ekolay.net/Iste-A-Milli-Takim-aday-kadrosu_3_Detail_91_176459.htm

selçuk şahin girebiliyorsa bu kadroya hiç bir gs li futbolcuya çok görmemek lazım..(gökhan zan hariç tabi.)

gökhan zan türkiyede ilk 11 defansın arasına giremez mi?

allah aşkına özgür kaç maç oynadı takımda ve ne artıları var

abi kaç maç oynamasını bırak ki zaten ligin ilk yarısında full oynadı sonra omzundakı kronık sakatlıktan sonra mecburiyetten oynayamadı

benim sorum açık
gökhan zan turkeyede en iyi 11 defanstan biri olamaz mı?

eğer kadroya çağırılan toplam defans oyuncusuna göre söylüyorsan,belki girebilir..ama bence hiddink in yapması gereken avrupa şampiyonası elemelerinde oynatacağı banko 2 stoperi amerika kampında bulmak..ve bu 2 stoperden birinin gökhan CAM olması mümkün değil..

olur yada olmaz dıye soylemıyorum ben
ama ilk defa kadro olusturan bi teknik direktör her zaman alır boyle bı oyuncuyu
cunku bu oyuncu hep buyuk takımlarda oynadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt