Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

midd bas yerine tavsiye

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracımda şu an kapılarda middbass ve bagajda 38 cm jbl var 38 biraz büyük gelio arka camı sallıor şöyle bişi düşünüdm kapılara hem bass hemde tiz agırlıklı bi ses alabilcegim ses kalitesi güzel bi hoparlör öneriniz varmıı ayrıca bagajdaki bassı da küçültmek istiyorum güzel bi bass hangi modelden alırım

Kicker solox S18X baktın mı hiç ibo ? Kicker güzel bir marka

aurıs ımde soundstream mıdd kullanıyodum aşırı memnundum tavsıye ederim.. bass olarakda cadence fx500 olabılır..aracımda 2 adet fx600 vardı onlar 38 cm di :)

kapılara yine mid bass koyup arkayada bunu koyabilirsin.. amfisi sana kalmış :eek:key:
tswx210a_instal_gallery.jpg

Ekli dosyalar

• tswx210a_instal_gallery.jpg
    tswx210a_instal_gallery.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 45
aracımda şu an kapılarda middbass ve bagajda 38 cm jbl var 38 biraz büyük gelio arka camı sallıor şöyle bişi düşünüdm kapılara hem bass hemde tiz agırlıklı bi ses alabilcegim ses kalitesi güzel bi hoparlör öneriniz varmıı ayrıca bagajdaki bassı da küçültmek istiyorum güzel bi bass hangi modelden alırım
öncelikle 38 jbl büyük gelio derken,bagajın kapanmasındanmı rahatsızsın yoksa fazla vuruyo mu demek istedin(toplasan 250 300rms çalar hani).şu sistemde ben olsam arkaya bi panzot yaptırır ve vibe'ın 3 yollu hoparlörlerinden koyardım ses dinlerdim.basını boşuna değiştirme derim,30cm jble de düşürsen oda 200rms çalıcak yani o ufak tıngırtıların önüne bu şekilde geçemeyeceksin..

Geri
Üst Alt