MICHELIN PRIMACY HP lastiğinden 4 adet leonuma takacam ne dersiniz.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

MICHELIN PRIMACY HP lastiğinden 4 adet leonuma takacam ne dersiniz..

Konu, 'Teknik Destek' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar tanesi 240 tl den takma falan dahil 4 adet almayı düşünüyorum...çok iyi yol tuttuğunu söylüyorlar acaba yol sesi olayı nasıldır...lüks oto lar için diyorlar ama bilmiyorum ne dersiniz....özellikle yol sesi olayını merak ediyorum...

2. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    kimse bişey bilmiyor galiba....:)

3. altıpatlar

altıpatlar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.113
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşım güzel lastikdir kalitelidir yalnız yol sesi yönünden en sessiz lastik derseniz micheline hammadde satan kalitesi çok üstün olan ve ve dünyanın en sessiz lastiklerini üretim başarısı gerçekleştiren NOKİAN dır...FİYAT olarak da michelinle aynıdır bende gelecek yaz almayı düşünüyorum özellikle bir çok lastik test sitelerinde inceledim bizim araçlara en uygun olan modeli Z G 2 dir.bu model epey başarılı testlere imza atmıştır ve bana göre adi fransız malı olan michelinden, finlandiye üretimi olan bu lastik çok kalitelidir sitesinden araştırmanızı tavsiye ederim...

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    Sessiz olduğubu söylemişlerdi ama birgstone göre.. Ben de düşünüyorum..

Sayfayı Paylaş