Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Lastik Teknolojisindeki Yenilik..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Michelin yenilikçi bir lastik tasarımı geliştirdi. Tweel denilen Lastik ve cant patlamaz ve düz hava gerektirmez. Dış kenarı desteklemek için kullanılan şoka bağlı emici poliüretan sayesinde klasik lastik devri kapanacağa benziyor..
airless_tires_michelin2.jpg
airless_tires_michelin3.jpg
airless_tires_michelin4.jpg

Ekli dosyalar

• airless_tires_michelin2.jpg
    airless_tires_michelin2.jpg
    21.7 KB · Görüntüleme: 25
  • airless_tires_michelin3.jpg
    airless_tires_michelin3.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 25
  • airless_tires_michelin4.jpg
    airless_tires_michelin4.jpg
    21.7 KB · Görüntüleme: 23
  • airless_tires_michelin5.jpg
    airless_tires_michelin5.jpg
    28.7 KB · Görüntüleme: 20
  • airless_tires_michelin6.jpg
    airless_tires_michelin6.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 20
airless_tires_michelin7.jpg

Ekli dosyalar

• airless_tires_michelin6.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 12
  • airless_tires_michelin7.jpg
    airless_tires_michelin7.jpg
    24.5 KB · Görüntüleme: 13
binek bi aracın bu lastiklerde giderken sekme we zıplamasını düşünmek bile istemiyorum

binek bi aracın bu lastiklerde giderken sekme we zıplamasını düşünmek bile istemiyorum

Kadir zaten amacı sekmeyi en aza indirmek ikinci videoda var Fortkrift te denemişler.. Normal (Hava destekli) içi boş lastiğe göre Bu poliüretan malzeme %30 lara varan darbe emici özellik vaad ediyor.. :eek:key:

Kadir zaten amacı sekmeyi en aza indirmek ikinci videoda var Fortkrift te denemişler.. Normal (Hava destekli) içi boş lastiğe göre Bu poliüretan malzeme %30 lara varan darbe emici özellik vaad ediyor.. :eek:key:
ewet wideoyu izlememiştim ben. sekme kesinlikle daha az. yalnız kullanılması için uzun yıllar geçmesi gerekiyor sanırım. tesleri vs. sonuçta lastik bu şakaya gelmez:eek:key:

ikici video beni fazla etkilemedi
bizim yollar o kadar bozuk ki michelin standart lastikler (pirimacy hp kullandım) kolaylıkla balonlıyorken bunların akibeti ne olur,
fiyatının da hiç düşük olacagını hiç zannetmiyorum

Geri
Üst Alt