Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mıchelın Kış Lastiği

Mete, şimdiye kadar kış lastiği kullanmadığım için kendime kızıyorum. İnanılmaz Performans gösterdiler bugün. Geceden yağan 20 cm. kar üzerinde ve greyderin açmadığı yoldan hiç kar yokmuş gibi hareketlendim ve çıktım gittim. Daha sonra deneme amaçlı, eşimle birlikte civar köylere, orman yollarına gittik. Tek kelime ile mükemmel, Rampanın yarısında durdum defalarca banamısın demiyor, taze karda, buzda her koşulda denedim.

Özet olarak; başka marka kış lastikleri nasıldır bilemem ama MICHELIN ALPIN 4 Mükemmel ötesi. Şiddetle tavsiyemdir....

Yani sende arabanda bir takım kış yol canavarı taşıyorsun haberin olsun:)

Mete, şimdiye kadar kış lastiği kullanmadığım için kendime kızıyorum. İnanılmaz Performans gösterdiler bugün. Geceden yağan 20 cm. kar üzerinde ve greyderin açmadığı yoldan hiç kar yokmuş gibi hareketlendim ve çıktım gittim. Daha sonra deneme amaçlı, eşimle birlikte civar köylere, orman yollarına gittik. Tek kelime ile mükemmel, Rampanın yarısında durdum defalarca banamısın demiyor, taze karda, buzda her koşulda denedim.

Özet olarak; başka marka kış lastikleri nasıldır bilemem ama MICHELIN ALPIN 4 Mükemmel ötesi. Şiddetle tavsiyemdir....

Yani sende arabanda bir takım kış yol canavarı taşıyorsun haberin olsun:)

Memnun kalmaniza sevindim. :)

Geri
Üst Alt