Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

metalik kırmızı,kuş pisliğini çeker mi?

LedZeplin

Kayıtlı Üye
biraz komik bir başlık olduğunun farkındayım ama,araç yeni yıkanmış da olsa kirli de olsa,ağaç altına koymadığım halde aynı sıradaki diğer araçlarda herhangi bir kuş pisliği yokken benimki afedersiniz sahanda yumurta yapmışım da arabanın muhtelif yerlerine dökmüşüm gibi..hergün bu iğrençliği kazımaya çalışıyorum resmen..diğer arabalarda olmaması da enteresan..yukarıdan metalik kırmızı-böyle vişnemsi bi-renk nasıl görünüyorsa artık...mücadeleyi bıraktım zaten..içimde arabayı yıkatma temizleme isteği kalmadı..nasılsa ertesi sabah yediklerinin tümünü arabanın üzerine bırakacaklar :confused:

Gerçekten trajikomik bir durum olmuş. Hafif bir branda sizi kurtarabilir belki. Ağır olursa sıkılırsınız takıp çıkartmaktan bir süre sonra. Ya da üzerine korkuluk filan bırakın akşamları :)

Kuş, kuş değil boğa özentisi:) gazeteleri uçlarından zımbala ön cam sileceğinin altına koyarak tavandan arkaya doğru çek arka cam sileceğinin altına sıkıştır işe yarar

Kuş, kuş değil boğa özentisi:) gazeteleri uçlarından zımbala ön cam sileceğinin altına koyarak tavandan arkaya doğru çek arka cam sileceğinin altına sıkıştır işe yarar
teşekkürler..cam için bunu denerim ama kaportayı da es geçmiyorlar :confused:
[doublepost=1450349562,1450349277][/doublepost]b
Gerçekten trajikomik bir durum olmuş. Hafif bir branda sizi kurtarabilir belki. Ağır olursa sıkılırsınız takıp çıkartmaktan bir süre sonra. Ya da üzerine korkuluk filan bırakın akşamları :)
branda meşakkatli iş..
bunlar korkuluğun kafasına da afedersiniz........ :D
sahiden yapmadıkları gün yok,diğer araçları es geçip benimkini hedef seçmeleri ilginç geldi bana..keşke caydırıcı bir önlem olsa..ben artık kırmızıyı seçtiklerini düşünmeye başladım..parkettiğim yeri de sürekli değiştiriyorum sokağını falan..durum değişmedi :)

Naylon la kapla hem daha pratik hemde daha az masraf olur araca binerkende posete koyarsin aksam tekrar cikar yay

biraz komik bir başlık olduğunun farkındayım ama,araç yeni yıkanmış da olsa kirli de olsa,ağaç altına koymadığım halde aynı sıradaki diğer araçlarda herhangi bir kuş pisliği yokken benimki afedersiniz sahanda yumurta yapmışım da arabanın muhtelif yerlerine dökmüşüm gibi..hergün bu iğrençliği kazımaya çalışıyorum resmen..diğer arabalarda olmaması da enteresan..yukarıdan metalik kırmızı-böyle vişnemsi bi-renk nasıl görünüyorsa artık...mücadeleyi bıraktım zaten..içimde arabayı yıkatma temizleme isteği kalmadı..nasılsa ertesi sabah yediklerinin tümünü arabanın üzerine bırakacaklar :confused:

Kıskanıyolardır arabayı :D

başşlıktan bir durum çıkartmadım ama biz çektiğimize göre hayli hayli çeker diyip olaya bilimsel bir yaklaşımda bulunayım ne kadar bilimsel olduysa artık, felsefik diyelim yada bilemedim, yahu ağaç altına koyarsan çeker arkadaş ya, her pislediğinde koş piyango al :D:D:D

başşlıktan bir durum çıkartmadım ama biz çektiğimize göre hayli hayli çeker diyip olaya bilimsel bir yaklaşımda bulunayım ne kadar bilimsel olduysa artık, felsefik diyelim yada bilemedim, yahu ağaç altına koyarsan çeker arkadaş ya, her pislediğinde koş piyango al :D:D:D
valla buralarda pek ağaç yok full apartman doldu heryer...piyango bileti,sayısal denedim zaten olmadı :D
[doublepost=1450364547,1450364301][/doublepost]
Naylon la kapla hem daha pratik hemde daha az masraf olur araca binerkende posete koyarsin aksam tekrar cikar yay
naylon olabilir aslında brandadan daha hafif ve pratik olur heralde..o değil de boyasının ömrü azalacak diye korkuyorum..kapalı garajı olmayınca insanın işte..
resim çekip rezilliği göstereyim dedim bugün de yağmur yağdı :) yine de sol arka camı es geçmemişler..düşünün artık yağmur bile çıkartamamış :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ogz
Tazeyken hemen temizlemenizi tavsiye ederim 1 gün beklese güneşte yakıyo boyayı. Bence bi branda şart

Geri
Üst Alt