• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Message Me

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Yapicaz sanada bi iphone 5 abi:)Biraz daha beklersen kafa kafaya takasa girersin antikadan sayip:)saka maka helal valla bozmadin hic helal olsun
:D

Apple ban iphone 5 'i hediye verecek Onur 2g ye bu kadar iyi Baktığım İçin :D

fatihyksel

Kayıtlı Üye
İsim
Fatih YÜKSEL
Nereden
Kayseri
Plaka
38 YT 393
Bunuda yükleyelim bakalım ne olur ne olmaz bulunsun :)

SeFfAh

Kayıtlı Üye
İsim
Fevzi
Nereden
İstanbul
[h=2]iPhone'ların en popüler uygulaması Whatsapp dönemi kapanıyor mu?[/h]

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma yazılımı olan Whatsapp'ın ardından ortaya çıkan Messageme uygulaması hızla yayılıyor. Öyle ki uygulama birkaç günde App Store'da en çok indirilen uygulamalar listesinde bir numaraya yerleşti.

Temelde bir anlık mesajlaşma yazılımı olan ve Whatsapp'ın aksine ücretsiz olarak indirilebilen Messageme uygulamasına e-posta veya Facebook hesabınızdan kaydolabiliyorsunuz. Tıpkı BBM (BlackBerry Messenger) mantığıyla çalışan Messageme'de arkadaşlarınızla konuşmanız için PIN numaranızı paylaşmanız gerekiyor. Bu özel 4 haneli kodu paylaştığınız arkadaşlarınızın sizi Messageme üzerinden eklemesiyle sohbete başlayabiliyorsunuz.

iOS kullanıcılarına özel bazı özellikleri de içinde barındıran Messageme ile iTunes üzerinden arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzikleri gönderebildiğiniz gibi, fotoğraf, ses kaydı, konum bilgisi ve resim çizimleri gibi Whatsapp'da bulunmayan bazı özellikleri de kullanabiliyorsunuz.

Tabletlerde de çalışıyor olmasıyla Whatsapp'tan bir adım önde olan Messageme, 7 Mart tarihinde hem iOS hem Android platformları için yayınlanmış durumda. Özellikle son günlerde artan PIN kodu paylaşımları da uygulamanın hızla yayıldığını gösteriyor.

Bakalım Messageme Whatsapp'ı tahtından etmeyi başarabilecek mi?

argent

Kayıtlı Üye
İsim
Olcay
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 TDi Stylance
Plaka
34 KS 5811
MessageMe Pin:ju306agj

leo54

Kayıtlı Üye
İsim
Burak
Nereden
Sakarya
https://itunes.apple.com/tr/app/text-me!-free-texting-sms/id338088432?l=tr&mt=8
Sevgili SCW uyeleri.Bedava sms,BBm,imessage,whats up derken yeni bir mesajlasma programi daha cikti.Bbm e benzeyen bu program parali olmadan indirmenizde fayda var.Whats up varken buna gerek yok diyenleriniz olabilir.Cunku bastan bende ole demistim yukledim ve rehberimde 1 kiside varken simdi 10 kiside daha oldu.Parali olmadan indirin bi kosede kalsin birgun herkez tarafindan kullanilabilir parali indirmek zorunda kalmayin.Esenlikle kalin
onur verdiğin linkteki program text me adında :D

batum

Kayıtlı Üye
İsim
emre
Nereden
İstanbul
başarılı bir program memnunum, fakat konuştuğun kişiyle paylaştığın fotoyu galeriye kopyalama yok whatsuptan eksiği.

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
başarılı bir program memnunum, fakat konuştuğun kişiyle paylaştığın fotoyu galeriye kopyalama yok whatsuptan eksiği.
Resime gelip kaydet diyebiliyorsunuz galeriye kaydediliyor ben kullandim o fonksyonu.

Üst Alt