Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mesleğe göre İlan-Aşk..:)

Konu, 'Mizah' kısmında digiersoy tarafından paylaşıldı.

1. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarim yarim..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Terzi: beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen: kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü: stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...... .

Avukat: İtiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlı can dudaklım..... .enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki..... .

Milletvekili: bizim kasabaya yapılacak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaat ettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor: öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum. Dun aksam beynime ulaşan sinyale göre, sana aşığım ve seviyorum.Bir dahaki konuşmamıza kadar hoscakal
    Çiftçi: buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci: sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard: seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    iyiymiş:D
    teşekkürler

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Kuyumcu ne peki abi..?

Çok kaşınma yoksa deperim.. :D

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Süper Abi Saol ......:D

5. HaKo

HaKo Misafir

kuyumcu : depdepdepdepdepdep

nasıl yani ?

depdepdepdepdepdep

ne diyosuuun ya ?

depdepdepdepdep

aaaaaaaaaaaaaaaa !!?

:D

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Bodyguard iyimişş.. :D

7. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    inşaat mühendisininki nasıl oluyor :D

32 lik nervürlü gibi aşkım saplanmış, 12 lik etriye gibi sarmış betonumu ben ise seviyorum seni C40 beton gibi :D

8. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
  9. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    :D.teşekkürler ersoy abi

10. Floydian