Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mesleğe göre İlan-Aşk..:)

digiersoy

Kayıtlı Üye
Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarim yarim..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Terzi: beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen: kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü: stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...... .

Avukat: İtiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlı can dudaklım..... .enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki..... .

Milletvekili: bizim kasabaya yapılacak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaat ettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor: öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum. Dun aksam beynime ulaşan sinyale göre, sana aşığım ve seviyorum.Bir dahaki konuşmamıza kadar hoscakal
Çiftçi: buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci: sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard: seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Kuyumcu ne peki abi..?

Çok kaşınma yoksa deperim.. :D

kuyumcu : depdepdepdepdepdep

nasıl yani ?

depdepdepdepdepdep

ne diyosuuun ya ?

depdepdepdepdep

aaaaaaaaaaaaaaaa !!?

:D

inşaat mühendisininki nasıl oluyor :D

32 lik nervürlü gibi aşkım saplanmış, 12 lik etriye gibi sarmış betonumu ben ise seviyorum seni C40 beton gibi :D

Geri
Üst Alt