Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mesaja Otomatik Ekleme..

YCO

Kayıtlı Üye
başlık biraz tuhaf oldu sanki ama foruma bi mesaj yazdıktan sonra belli bi zaman aralığında tekrar mesaj yazınca konudaki son mesaja eklenirdi eski versiyonda..bu olay yeni versiyonda da olursa faydalı olur bence..

teşekkür ederim..

bu versiyonda öyle bi ayar goremedim olsaydı öyle yapacaktım atlamışta olabilirm ama yarın ayık kafa ile bi göz atarım tekrardan :=)

bencede kalabalık olmaz:) ama bildiğim kadarıyla aynı konuya son msjının ardından yazdıgın diğer msjın arasında bir başkasının msj ı yoksa aradan geçen zaman önemli değildi

bu versiyonda öyle bi ayar goremedim olsaydı öyle yapacaktım atlamışta olabilirm ama yarın ayık kafa ile bi göz atarım tekrardan :=)

Serbay abi ayık kafayla bulabildin mi bu özelliği. ??
yoksa 3 aydır ayılamadın mı.. :D :D :D :p

bencede kalabalık olmaz:) ama bildiğim kadarıyla aynı konuya son msjının ardından yazdıgın diğer msjın arasında bir başkasının msj ı yoksa aradan geçen zaman önemli değildi

aslında aradan geçen zamana göre ekliyodu..
şuan net hatırlamıyorum ama 5-6 saatten sonra eklemiyodu sanki..yeni mesaj olarak gönderiliyodu..

Olursa iyi olur...Her ekleme de alt alta msj yığını oluyor bu şekilde...

yarın bi bakayım yarın tekrardan bu saat geç oldu baya zaman gerek :)

Geri
Üst Alt