Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mesaj Düzenleme ve Silme

studioworks

Kayıtlı Üye
Merhaba forumda yazdığımız bir mesjaı düzenleyemiyor muyuz?
Diyelim yanlış yazdık yada bir şeyler eklemek icabetti düzenleme yapılabilmesi gerekiyor.
Ayrıca önemsiz ve gereksiz hale gelen bir yazımızıda istersek silebilmemiz gerekiyor.
Ben ne düzenleme nede silme işlemi yapacak bir seçenek göremedim.
Bunlar kapalı ise aktifleştirilmeli bence.

Merhaba forumda yazdığımız bir mesjaı düzenleyemiyor muyuz?
Diyelim yanlış yazdık yada bir şeyler eklemek icabetti düzenleme yapılabilmesi gerekiyor.
Ayrıca önemsiz ve gereksiz hale gelen bir yazımızıda istersek silebilmemiz gerekiyor.
Ben ne düzenleme nede silme işlemi yapacak bir seçenek göremedim.
Bunlar kapalı ise aktifleştirilmeli bence.
Bu özellik var silme ve değiştirme yapılıyor fakat aynı konuda 2 mesajınız varsa sadece en son mesaj değiştiriliyor buda aynı konuda fazla mesaj varsa en son mesaj değiştirip siliniyor

Bu konuyla ilgili seçenekler de mesaj uyarı kısmından bizlere bildiriniz ki gerekli düzenlemeyi yapalım

Belirli dakika kadar düzenleyebiliyorsunuz konuyu. Onun haricin de düzenleyemezsiniz.

Bu ayarı asla açamayız, art niyetli kişiler konularını, mesajlarını silebilir.

@Cakmakfuat mesajı şikayet et kısmına basıp açıklama yerine silinmesini istediğiniz resmi belirtin gereğini biz hallederiz.

Geri
Üst Alt