Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mert Bey'e Soru:Leon Opsiyon Listesindeki Gündüz Farları

007

Kayıtlı Üye
Mert Bey:),
http://seat.com.tr/seat/fiyat_listesi/Opsiyonel_Ekipman_Tavsiye_Edilen_Fiyat_Listesi.pdf
1-) seat.com.tr sayfasındaki fiyat listesinin altında opsiyon listesinde bi xenon far sistemi ve gündüz farları seçeneği var.2000küsür..bu far audi gibi mi resmi var mı?Çok ilgimi çekti..tahminim gibiyse paraya kıyabilirim..
2-) Sadece 70lira olan hill holder sistemi aracımda esp olduğu için sonradan taktırmam mümkün mü?Yine paraya kıyabilirim:)
3- Siyah beyaz orjinal koltuk deri döşeme istesem bu da mümkün mü?
4-) Cupra vites ve pedal takımı ve de ayak dayama..
Şimdiden yoğun araştırmalarınız için teşekkürler..
a5ca6ca21df6eec6afc1a5a7f6e05f89.jpg

a1c45f8c341a8564e70b568e6ea51fef.jpg

086e14c2bdcd7450946f79ace2a143d1.jpg

e96cdfc59c8139afeef34de417afb791.jpg

02aa34585ae221a31e59fcaf38236b2b.jpg

Not:Koltukların şekli farklı olabilir ama o şekilde deri olabilir..

hill hollder 70Lira mı. !??

Hill holder ne anlama geliyor sanirim aracimda sadece o eksik...

yokuşta kalkmak istediğinde..
ayağını frenden kaldırıp gaza basana kadar araç biraz kayar ya hill holldır yokuştayken o aradaki boşluğu fren yaparak kapatıyo bi süreliğine ya da araç ilerleyene kadar..

Super yaptiriliyorsa eger bende istiyorum sanirim 3 saniye gibi bir sure...

süresini bilmiyorum ama sen hızlı debriyajdan ayağını kaldırıp gaz verirken araç ille fren yapcam da demiyo tabii ki.. :)

Ozaman Mert Abiyi bekliyoruz sabirsizlikla... =)

Mert Bey:),
http://seat.com.tr/seat/fiyat_listesi/Opsiyonel_Ekipman_Tavsiye_Edilen_Fiyat_Listesi.pdf
1-) seat.com.tr sayfasındaki fiyat listesinin altında opsiyon listesinde bi xenon far sistemi ve gündüz farları seçeneği var.2000küsür..bu far audi gibi mi resmi var mı?Çok ilgimi çekti..tahminim gibiyse paraya kıyabilirim..
2-) Sadece 70lira olan hill holder sistemi aracımda esp olduğu için sonradan taktırmam mümkün mü?Yine paraya kıyabilirim:)
3- Siyah beyaz orjinal koltuk deri döşeme istesem bu da mümkün mü?
4-) Cupra vites ve pedal takımı ve de ayak dayama..
Şimdiden yoğun araştırmalarınız için teşekkürler..
a5ca6ca21df6eec6afc1a5a7f6e05f89.jpg

a1c45f8c341a8564e70b568e6ea51fef.jpg

086e14c2bdcd7450946f79ace2a143d1.jpg

e96cdfc59c8139afeef34de417afb791.jpg

02aa34585ae221a31e59fcaf38236b2b.jpg

Not:Koltukların şekli farklı olabilir ama o şekilde deri olabilir..

kaan ben cevap vereyim,
1-gündüz farı sistemi audilerdeki gibi led gibi bir sistem değil;golf VI lardaki gibi gündüz hava aydınlıkken,uzun far reflektörünün içindeki ampulün 21V yanması kuvvetli ışık vermesi şeklinde oluyor.

2-dediğin mümkünse güzel bir özellik ancak hill holderin konsolda ayrı bir buton yeri oluyor,aktif yada deaktif etmek için.tuş yeri zaten yok olsa da 70 liraya ben doğuş grubunun hill holder tuşu + yazılım yükleyeceğini hiç sanmiyorum...

3-orjinal deri döşemeyi şu saatten sonra istersen aracinin döşemesi sökülüp seatın/doğuşun döşemecisi kimse ona gönderilip orada yaptirilip gelecek,onun yerine 3-5 kuruş daha fazla verip herkesin bildiği art car firmasında istediğin her kombinasyonla ve istersen koltuğu dilimlere ayirarak bile kaplatabilirsin.ben olsam popo ve sırt konulan kısmı siyah alcantra yan destekleri de siyah deri kaplatirdim.Dediğim gibi seat/doğuş ta böyle bir kişiselleştirmeye gitmen pek mümkün değil.

4.cupra pedallari geçen sene sorduğumda 296 tl + kdv idi...yanlız artık neredeyse tüm vw araçlarinda standart kullanilmaya başlandi..dolayisiyla fiyatı ucuzlamış olabilir.

kaan abi cok paraya kıyıcaksın gibi gözüküyor:)

Geri
Üst Alt