Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

mert abi günü yapalım

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    değerli scw üyeleri;canımız kanımız mert abimiz uzun,yorucu, zorlu ,sıkıntılı bir dönemin sonunda çok büyük, boya kaporta üzerine yeni bir işyeri ile anlaştı.... ki tam bize göre biryer ismini yazmayacam reklam olmasın!!!her ne zaman olursa olsun bizlere hertürlü yardımını esirgemeyen her türlü imkanı seferber eden mert abimize sizce birkez de bizim yardım etmemiz ona bu zorlu hayat şartlarında yardım edip sahip çıkmamız gerekmez mi!!!gelin hepberaber bu hafta sonu cumartesi 14:00 da hepberaber mert abi günü yapalım bize hertürlü yardımını esirgemeyen o iyi kalpli dert babası mert abimize birkezde biz dert babalığı yapalım!!!!20-30 ne kadar bulursak herkes istanbulda atlasın aracına tutsun mert abinin iş yerinin yolunu yarım saat ayırsak yeter patronların gözü korksun o kadar !!! ki arkadaşlar orası istanbul hepinizin kaporta işi bugün olmazsa yarın olacaktır!!!!düşünün bir sizin bizim hepimizin sahip çıktığı mert abi vede bunu çoook iyi bilen patrona mert abi işimiz düştüğünde ne toleranslar yaptırır!!!!vede istanbul gibi canavar adam harcayan bir şehirde mert abimize az da olsa sahip çıksak ne kaybederiz!!!!!ya kazanacaklarımız !!!!!!en başta mert abiyi kazanacağız!!!!!
    HADİ VARMISINIZ CUMARTESİ 13:30 DA ERYANIN ÖNÜNDEN KALKILIYOR.....
    gelebilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler gelemeyecek olanların da biliyorum ki zamanı vede imkanı yok ki gelememiştir....ama cumartesi 14:00 da bir mert abi organizasyonu var....

2. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    ben varim :)

bekliyoruz butun SCW uyelerini..

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ben de varım..
    velakin nereye gitcez. ??

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    ben de varım....

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

yiğidim topla toplayabildiğin dostları mert abiye sahip çıkalım yalnız kalmasın buluşma yerini ben söyleyeceğim...

5. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
  6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    okidoki..

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    arkadaşlar cumartesi 13.30 da eryanın önünden kalkıyoruz....bilginize....scw gücün adresi....

8. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    çalıştığı yer mevkii olarak neresi??

9. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    maltepe kıvanç..