Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mert abi bizi 1500 tl den kurtardı...

heee Tüpraş mazotu olmuyor yani, o zaman biraz kaçak mazot içelim belki biraz gider göbek:D:D:D

He sen göbeği eriteceğim diye paralıyorsun Faruk kendini :D Abi senelik izninde gel seni atelyede bir o yana bir buyana bir koşturayım hele de kampanya zamanı bak ne hale geliyorsun :D

daha yeni işe girdik Mert ne senelik izni:D Senelik iznime format attı önceki firmam nerdeyse 2 ay vardı kullanmadığım:) Şantiyeci adamız abicim sizin atölyeyle gözümü korkutamazsın...

daha yeni işe girdik Mert ne senelik izni:D Senelik iznime format attı önceki firmam nerdeyse 2 ay vardı kullanmadığım:) Şantiyeci adamız abicim sizin atölyeyle gözümü korkutamazsın...

bence mert abiyi ben bizim siirte bir götreyim sonra bakalım şikayet ediyormu :D

SCW seninle gurur duyuyor kardeşim

Faruk şantiyede kaç tane insanla uğraşıyorsun ve bunun kaçta kaçı sorunlu araçları veya işleri ile sana geliyor :D

bence mert abiyi ben bizim siirte bir götreyim sonra bakalım şikayet ediyormu :D

Benim memleketimin her yeri aynı. Yeterki bildiğim işi yapayım Emre :)

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

SCW seninle gurur duyuyor kardeşim

Estafurullah abi :eek: ve teşekkürler :p

ne sen sor ne ben söyleyim misali, 200 tane adamdı son şantiye ve 10 ay sürdü. Adamların %70i gurbetçi ve bunların yatacak yerinden çarşafının kirinden ısınmasından tüm ekibin servis ve mesai organizasyonuna... işin ilerleme yüzdesine, iş programına göre ekip arttırımına ve iş emirleri çıkartılmasına, hakedişlere, malzeme balanslarına, sertifikalara, testlere, enstruman montajlarına, boyaya, izolasyona, sarf malzemeye, ekipmanlara, enerjiye, suya, yemek organizasyonuna.... İstersen daha detaya girmeyeyim.

Özlemişim beeee, 2 senedir bu ortamdan uzak kaldım 24 saat aktif ve heyecanın olduğu bir ortamdı. Şimdi sabahtan oturup akşam kalktığım sandalyemle bir gün bütünleşecem, bir gün kapıyı kapatıp geri dönecem eskilere inanılmaz özledim.

Heheh Faruk desene sende benim gibi vur abasıza dayayın bu yapar pozisyonu açlışıyormuşsun :D Muhahhah vay bizim halimize

Geri
Üst Alt