Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mert abi bizi 1500 tl den kurtardı...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
sevgili scw dostları serdar abimizin cordobasının abs lambası yanıyordu trabzonda seatı güya çok iyi bilenlerin açtığı bir özel servis abs pompasının bozuk olduğunu vede parçanın 1500 lira olduğunu söylemiş serdar abiye o da giriban kara kara düşünüyor! dedim mert abiye soralım mert abi özel servisin 1500 dediği parçayı 1447 lira bide %10 iskonto ile biz veririz dedi ki bu parça 1300 lere erya garantisi ile gelecekti ama mert abimizin araştırmaları ve tavsiyeleri ile mert abinin ''o parça asla bozulmaz'' damgasını vurması vede sigortalardan olmuştur diye kesin noktayı koyması ayrıeten aracımızın elektirik marş kablosunun da aynen sigorta kutusundan yandığını vede aracımızn bu nedenle göstergede elektirik arızası verdiğini anlamamızı da sağladı...aracımızda bide elektirik arızası vardı mert abi yerini nokta atışı ile buldu:) gerçekten ben söktüm serdar abi de izliyo yanda beni heyecanla:)abs ünitesinin sac sigortası kesmiş...orada araç benzinli olduğu için dizellere yapılmış ısıtma buji sigortası var onunla aynı yerlerini değiştik işte tamam:)marş sigorta kablo ünitesi komple yanmış ama sigorta sağlam onu da mecburn dizel sigortasının yerine sigortası le taşıdık iş tamammmm...ama abs hata kodu verdiğinden yanık kaldı bindik araca bi bastık frene abs devreye girince lamba da söndü:):):)sonuç sigorta tablamızı mert abiden getirtip 150-200 e tablayı değişeceğiz ki ben hallederim:)iş tamam diyeceğim şu arkadaşlar mert abi gibi biri varken gidip te istanbulda başka yere gitmek kimse kusura bakmasın ama ENAYİLİKTİR yazık günah mert abi gibi birinin olduğu bir ilde başka yere göndermeyin tanıdıklarınızı...TEŞEKKÜRLER MERT ABİ...

Estafurullah Gökhan mahçup ediyorsun beni :eek: dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalıştım sadece ve yardımım olduğu içinde çok mutlu oldum inan. Güle güle kullansın aracını Serdar da :)

Allah her markaya bir Mert abi nasip etsin

estafurullah gökhan mahçup ediyorsun beni :eek: dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalıştım sadece ve yardımım olduğu içinde çok mutlu oldum inan. Güle güle kullansın aracını serdar da :)

tekrardan teşekkürler abi ben titiz insanım kesin çözüm üreten insanlara saygı duyarım... Serdar abi yaza yanına aracı bakıma getirecek:)bende istanbula arabayla gelmeyi düşünüyorum ellerinden öpsün araçlarımızda sıfırlansınlar abim...

tekrardan teşekkürler abi ben titiz insanım kesin çözüm üreten insanlara saygı duyarım... Serdar abi yaza yanına aracı bakıma getirecek:)bende istanbula arabayla gelmeyi düşünüyorum ellerinden öpsün araçlarımızda sıfırlansınlar abim...

Rica ederim. Herzaman beklerim başımın üstünde yeriniz var Gökhanım ...

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

biraz daha kilo alsın 2 ye böleriz :D

He valla Hako doğru söyledi. Lakin bu ateşli hastalıkla yine kilo veriyorum Hako haberin olsun :D

her markaya mı
bence her ınsana bi mert abi lazım:)

Geri
Üst Alt