Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merkezi Kilit...

quArd

Kayıtlı Üye
Bu gün alışveriş merkzinin otoparkında arabadan inip kumandadan kilitlemeye çalıştığımda merkezi kilitin çalışmadığını farkettim. ayrıca kapıdanda yalnızca anahtarla kilitlediğim kapı kilitlendi diğerleri açık kaldı ve kapıdaki merkezi kilit butonuda çalışmadı. Anladımki sigorta.:mad:
eve geldiğimde (alışveriş merkezinde sigortaların yerini bulamadım :D) kullanma klavuzundan sigortaları buldum.
merkezi kilit sigortasını değiştirince kapıdaki kumandadan açılıp kapanmaya dış kapıdan anahtarla açılıp kapanmaya başladı ancak kontak anahtarındaki kumanda çalışmıyor!:eek:key:
kontak anahtarındaki kumandanın ayrı bi sigortasımı var?:confused:
yoksa taktığım sigorta kalitesizmi?:confused:

arkadaşlar bilgisi olan varsa rica ediyorum...:)

kapı yanındaki merkezi kilit ışığı ne alemde? kendini kitlendimi sanıyor yoksa tepki vermiyormu ışık

bende tam anlamadım şimdi eğer uzaktan kumandada sıkıntı varsa sigorta değiştiği için aralarındaki bağlantı kopmuş olabilir yeniden programlanması gerekebilir ama eğer uzaktan kumandaysa

Bence %90 anahtarın pili bitmiştir. Anahtarın pilini değiştirip öyle dene dostum. Anahtarın pilini değiştirdikten sonra da anahtarı tekrar araca tanıtmak lazım :) Anahtar tanıtmanın da bende yazılı zımbırtısı olacak olmadı onu da paylaşırım ;)

Bence %90 anahtarın pili bitmiştir. Anahtarın pilini değiştirip öyle dene dostum. Anahtarın pilini değiştirdikten sonra da anahtarı tekrar araca tanıtmak lazım :) Anahtar tanıtmanın da bende yazılı zımbırtısı olacak olmadı onu da paylaşırım ;)

anahtarın ışığoı yanıyor acaba sigortasaı yandığından dolayı değiştirince yenidenmi tanıtmak gerekiyor
şu tanıtma zımbırtısını yazabilirmisin :)

bu arada arabanın merkezi kilitte problem yok.. ışığı yanıyor içerden kilitlenebiliyor kapıdan anahtarla kilitleniyor sanırım tanıtmak gerekiyor...

tşkler arkadaşlar halloldu sorun kodlama olayıyla
şimdide kızdırma buji lambası yanıp sönmeye başladı ne oluyor bu arabaya yaa..!!!:mad::mad::mad:

Aracında arıza var ya ampulün teki yanmıyor yada başka bir arıza ama ampulleri kesin kontrol etmelisin

bende arabayı aldığımda orjinal yedek anahtarınıda (uzaktan kumandası olmayan anahtar) verdiler, kullanmıyordum geçen lazım oldu bi kullanayım dedim immobilizer tanımıyor, araba çalışıyor iki saniye sonra duruyor, ne yapmam lazım acaba veya anahtarı nasıl tanıtmam gerekiyor arabaya

Geri
Üst Alt