Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

merkezi Kilit ve cam kapama sorunu yardım lutfen

Konu, 'Teknik Destek' kısmında BeShictAsh tarafından paylaşıldı.

1. BeShictAsh

BeShictAsh SCW Üyesi

19
    12
    3
    Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var aracın icinde oturmuş sigara içiyordum kontak açık konumda iken sonra tam teybi acacakken tel çaldı ve teybin düğmesi cit cit cit yerine oturtmak istedkkce bikaç kez yerine oturtamadigim icin kapnmadi ve kapatıp araçtan çıktım. Sonra baktım ki camlar açık dedim anahtarla kapidan kilitleyim camlarda kalksın. Kapı merkezi kiliti devreye almadan kilitlendi ve camlar önceden defalarca boyle yapmış olmama rağmen bu kez kapanmadi .sonra içerden kapattım bütün camlar icerdeki düğmelerden kapanıyor. Merkezi kilitte anahtardaki dugmeden ve kapidaki kilitleme düğmelerini kullanarak kapanip açılıyor. Fakat anahtarı şoför kapısına takıp kilitlemeyi ve açmayı denedigimde sadecee o kapı kilitlenip açılıyor. Digerlerini hic etkilemiyor durup dururken böyle hir sorun başladı çözemedim. Ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen.

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Kurallarımız gereği kendinizi üyelerimiz kısmından tanıtınız. Tanıttıktan sonra destek alabilisiniz.

3. BeShictAsh

BeShictAsh SCW Üyesi

19
    12
    3
    Tanitmistim daha önce yalnis hatırlamıyorsam

4. BeShictAsh

BeShictAsh SCW Üyesi

19
    12
    3
    Sanırım Şifremi unuttum bu benim diğer maille açmışım

5. BeShictAsh

BeShictAsh SCW Üyesi

19
    12
    3
    Konu gunceldir Şifremi unutmamisim fakat kullanıcı adı küçük ve büyük harf duyarlı o yüzden acamamisim telimden

6. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Kapi kilidi ve cam komusunda bi kombinasyon vardi onu yapinca eski haline donuyordu
    Yada vagcomdan duzeltmek lazim

7. masmavi

masmavi SCW Üyesi

37
    16
    8
    24 saat içinde eski haline döneceğini tahmin ediyorum ama, emin değilim..

8. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    benim arabada arada sırada ben kitlemeden belli bir saniye sonra merkezi kilit kendi kitliyor bazende 2-3dk bekliyorum kitlemiyor neyden kaynaklanıyor bu acaba bilgisi olan varmıdır

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. strider

strider SCW Üyesi

331
    179
    43
    ön sol kapı açıkken anahtarı kapıya tak sola cevrili tut camlar inecek eğer düzelmezse tam ters yöne aynı şeyi yap... [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] kaynaklı öğrendiğim bilgidir

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş