merkezi Kilit ve cam kapama sorunu yardım lutfen | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

merkezi Kilit ve cam kapama sorunu yardım lutfen

BeShictAsh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var aracın icinde oturmuş sigara içiyordum kontak açık konumda iken sonra tam teybi acacakken tel çaldı ve teybin düğmesi cit cit cit yerine oturtmak istedkkce bikaç kez yerine oturtamadigim icin kapnmadi ve kapatıp araçtan çıktım. Sonra baktım ki camlar açık dedim anahtarla kapidan kilitleyim camlarda kalksın. Kapı merkezi kiliti devreye almadan kilitlendi ve camlar önceden defalarca boyle yapmış olmama rağmen bu kez kapanmadi .sonra içerden kapattım bütün camlar icerdeki düğmelerden kapanıyor. Merkezi kilitte anahtardaki dugmeden ve kapidaki kilitleme düğmelerini kullanarak kapanip açılıyor. Fakat anahtarı şoför kapısına takıp kilitlemeyi ve açmayı denedigimde sadecee o kapı kilitlenip açılıyor. Digerlerini hic etkilemiyor durup dururken böyle hir sorun başladı çözemedim. Ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen.

PATRON

Administrator
Kurallarımız gereği kendinizi üyelerimiz kısmından tanıtınız. Tanıttıktan sonra destek alabilisiniz.

BeShictAsh

Kayıtlı Üye
Konu gunceldir Şifremi unutmamisim fakat kullanıcı adı küçük ve büyük harf duyarlı o yüzden acamamisim telimden

Sert@ç

Kayıtlı Üye
Kapi kilidi ve cam komusunda bi kombinasyon vardi onu yapinca eski haline donuyordu
Yada vagcomdan duzeltmek lazim

masmavi

Kayıtlı Üye
24 saat içinde eski haline döneceğini tahmin ediyorum ama, emin değilim..

SeFfAh

Kayıtlı Üye
benim arabada arada sırada ben kitlemeden belli bir saniye sonra merkezi kilit kendi kitliyor bazende 2-3dk bekliyorum kitlemiyor neyden kaynaklanıyor bu acaba bilgisi olan varmıdır

strider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var aracın icinde oturmuş sigara içiyordum kontak açık konumda iken sonra tam teybi acacakken tel çaldı ve teybin düğmesi cit cit cit yerine oturtmak istedkkce bikaç kez yerine oturtamadigim icin kapnmadi ve kapatıp araçtan çıktım. Sonra baktım ki camlar açık dedim anahtarla kapidan kilitleyim camlarda kalksın. Kapı merkezi kiliti devreye almadan kilitlendi ve camlar önceden defalarca boyle yapmış olmama rağmen bu kez kapanmadi .sonra içerden kapattım bütün camlar icerdeki düğmelerden kapanıyor. Merkezi kilitte anahtardaki dugmeden ve kapidaki kilitleme düğmelerini kullanarak kapanip açılıyor. Fakat anahtarı şoför kapısına takıp kilitlemeyi ve açmayı denedigimde sadecee o kapı kilitlenip açılıyor. Digerlerini hic etkilemiyor durup dururken böyle hir sorun başladı çözemedim. Ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen.
ön sol kapı açıkken anahtarı kapıya tak sola cevrili tut camlar inecek eğer düzelmezse tam ters yöne aynı şeyi yap... [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] kaynaklı öğrendiğim bilgidir