Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merkezi kilit sorunu

Erdal74

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar akşam eve geldigimde herzamanki gibi açık olan camları sanrufu ve aynaları kumandadan kapamak istedim ancak sadece kapılar kilitleniyor. Kontağı açtım içerden manüel kapadım her yeri. Desteği aradım merkezi kilit arızası olabilr servise gidin diyor. Varmı daha önce basina gelen veya fikri olan . Saygılar teşekkürler

Merhaba arkadaşlar akşam eve geldigimde herzamanki gibi açık olan camları sanrufu ve aynaları kumandadan kapamak istedim ancak sadece kapılar kilitleniyor. Kontağı açtım içerden manüel kapadım her yeri. Desteği aradım merkezi kilit arızası olabilr servise gidin diyor. Varmı daha önce basina gelen veya fikri olan . Saygılar teşekkürler
Araç 2017 125lik fr

Merhabalar ufak bi yazılım hatasından kaynaklanıyor servise ya da yazılım konusunda kendini ispatlamış bi yerle görüşmenizi tavsiye ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bazen camlarin ayarlari karisisr sifirlama yapmak lazim sofor kapisindaki dugmelerden tum camlari tuslarina teker teker uzun basin bastiktan bir sure sonra tik diye ses duyarsin sirayla hepsini yap eger baska bir sorun yoksa duzelmesi lazim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt