Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merkezi kilit (emniyetli guvenlik sistemi) hk.

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhabalar..kitapcigi incelerken emniyetli guvenlik sistemi diye bir konu buldum..kumandadan veya anahtarla araci kilitleyince devreye giriyor, icerden ve disardan kapilarin acilmasi mumkun degildir diyor.. isenmedim denedim..ama onde de arkada da kapilar icerden acildi. Bende bu sistem yokmu acaba? Ekte konu ile ilgili paragrafi gonderdim..
b2c2a06fb052e6419647aa8bcd792b33.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar merhabalar..kitapcigi incelerken emniyetli guvenlik sistemi diye bir konu buldum..kumandadan veya anahtarla araci kilitleyince devreye giriyor, icerden ve disardan kapilarin acilmasi mumkun degildir diyor.. isenmedim denedim..ama onde de arkada da kapilar icerden acildi. Bende bu sistem yokmu acaba? Ekte konu ile ilgili paragrafi gonderdim..

Kardeş telefonunda hava durumu eksi 17 derece gösteriyor.Allah yardımcınız olsun.Şöför kapısında küçük bir lamba var sistem etkinleştiğinde o lamba yanıp sönüyor diye biliyorum.Hayırlı geceler.

Kardeş telefonunda hava durumu eksi 17 derece gösteriyor.Allah yardımcınız olsun.Şöför kapısında küçük bir lamba var sistem etkinleştiğinde o lamba yanıp sönüyor diye biliyorum.Hayırlı geceler.
Evet maalesef hava -17 gozukuyor ama suan -19 olmus teşekkür ederim..kapidaki lamba yanip sonuyor ama "icerden ve disardan kapi acilmasi mumkun degil" denilip de icerden acilmasina takildim..

Evet maalesef hava -17 gozukuyor ama suan -19 olmus teşekkür ederim..kapidaki lamba yanip sonuyor ama "icerden ve disardan kapi acilmasi mumkun degil" denilip de icerden acilmasina takildim..

Sen araca otur. Biri dışarıdan kilitlesin aracı öyle deneyin birde :) -17 de yapma başına bir iş gelmesin

Kemerini tak, yoluna bak...

[doublepost=1515652596,1515648325][/doublepost]

Tam olarak burada anlattığını uygulaman gerekiyor. Çünkü benim bildiğim araç anahtarlarında bir çeşit rfid kodlaması var ve bu kodlama nedeniyle kablosuz sinyalizasyon sistemi kuruluyor. Yani anahtar araca 1 metreden daha yakınken araç anahtarı tanıyor.

upload_2018-1-11_9-34-29.png

Şuan mevcut olan kilitleme durumu araçta dışarıdan müdahale edilmiyor
Seat eurocap tan 6 yıldız aldırmasına sebeptir her koşulda araç için de olan yolcu güvenliği kaza anında içeriden açılması için
Bebek kilidi aktiv olan kapılar dahi kaza da içeriden açılır

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt