Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

merkez oto ümraniye

ofb37

Kayıtlı Üye
1*geçenlerde böyle bir konu paylasmıstım:
http://www.seatclubworld.com/cordoba-6/ariza-lambasi-13944/

bbj_bt burak ın tavsiyesi ile erdem has.karşısındaki merkez oto ya gııtım.meger sıkıntı arka fren lambalarından kaynaklanıyormus.hıc dıkkat etmedım farketmedim de.yanıyordu.demekkı patlamıs:piki ampulle hallettik.

2*birde böyle bi sıkıntım vardı:
http://www.seatclubworld.com/cordoba-6/ariza-12875/
bunuda halletti cihaz vs.BAĞLAMADAN.ne yaptı göremedim:)

teşekkurler burak
teşekkurler merkez oto
teşekkurler SCW...

ilk problemin çözümü çok ilginç geldi bana :) kızdırma bujisi ışığı ama ampül patladığı içinmi yanıyomuş :) daha neler görecez.. :D

evet ya çok şaşırdım bende.5 dakika sürmedi bile.kendimi o kadar boşuna sıkıntıya sokmusum gunlerce.:)

Hayırlı olsn kardeşim ben elimden gelen yardımı sana sundum.. bende sana teşekkür ederim :D

Güle güle kullanmaya devam et arabanı :D

Nasıl yani:D Arabanın kafası karışmış bence.
İlginç birşey servisten nedenini öğrenmek lazım!

xx

Nasıl yani:D Arabanın kafası karışmış bence.
İlginç birşey servisten nedenini öğrenmek lazım!

xx

işin teknik bölümüyle inan ki en ufak bi bilgim yok.onemlı olan sorunun hallolmasıydı.oda oldu.gerisi işin ehline kalmış.ama siz ne kadar şaşırdıysanız aynen bendede var o :confused:

işin teknik bölümüyle inan ki en ufak bi bilgim yok.onemlı olan sorunun hallolmasıydı.oda oldu.gerisi işin ehline kalmış.ama siz ne kadar şaşırdıysanız aynen bendede var o :confused:
Sorunun halledilmesi güzel ama kendi açımdan kesinlikle kaynağının öğrenilmesinin daha büyük önemi var.

xx

Geri
Üst Alt