Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

merhabalar yeni üyeyim stella ve signo konusunda bi kaç öneri:)

zaferdurukan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhabalar.
dün fabia mı satttım ve hayırlısı ile uzun süredir istediğim seat ibiza alacağım. kafama göre bi kaç araç buldum 16000 tl lik bütçem ile iki araç arasında kaldım. 2005 polar mavisi(hasta olduğum bir renk) ve 2003 gri renk(sevmediğim renk) signo her ikiside 80.000 lerde. sormak istediğim şu stella da yol bilgisayarı var mı? araçlarda güç benim için çok öenmli değil
önemli olan sürüş konforu ve yakıt sarfiyatı. şimdiden değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

stella en boş olanı onlardan signonun farkı
dijital klima
sis farı
elektirikli arka camlar
2 göz ön farlar
plastik kalitesi farkı
alaşımlı jant
gövde rengi kapı kolları ve dikiz aynaları

konfor olayına gelince ibizadan öyle aman aman bir konfor beklemek yanlış olur amortisörlerin yol tutuşunu iyileştirmesi için sert bir yapısı var yol tutuşu dersen çok iyi ama bu yüzden kütür kütür sesler gelir onada katlanıyorsun çünkü virajlarda keyfine varıyorsun

2003 ile 2005 arasında seçim yapacak olursan herzaman için 2005 mantıklı ayrıca polar mavisi çok daha güzel bu yüzden 2005i tercih etmelisin araç dizelse 80 civarında olan aracın 90 bin kmde triger bakımı olacak oda baya maliyetli olacak onu araştırmak gerek dizellerde yakıt sarfiyatı sınıfına göre çok iyi 1.4TDI ile şehir dışında 1200 km rahat gidiliyor

arkadaşlar herkese merhabalar.
dün fabia mı satttım ve hayırlısı ile uzun süredir istediğim seat ibiza alacağım. kafama göre bi kaç araç buldum 16000 tl lik bütçem ile iki araç arasında kaldım. 2005 polar mavisi(hasta olduğum bir renk) ve 2003 gri renk(sevmediğim renk) signo her ikiside 80.000 lerde. sormak istediğim şu stella da yol bilgisayarı var mı? araçlarda güç benim için çok öenmli değil
önemli olan sürüş konforu ve yakıt sarfiyatı. şimdiden değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

2001 1.6 signo ibizam var. alalı 3 ay oldu gayet memnunum. sürüş keyfi mükemmel. digital klima, abs, yol bilg. çift hava yastık, 4 cam otomatik, yakıt tüpte 165 ile 190 krş arası değişiyor.

2001 1.6 signo ibizam var. alalı 3 ay oldu gayet memnunum. sürüş keyfi mükemmel. digital klima, abs, yol bilg. çift hava yastık, 4 cam otomatik, yakıt tüpte 165 ile 190 krş arası değişiyor.
MK3 ile MK4 arasında konfor olarak çok fark var eski kasa ibizaları bende kullandım şase ve alt takımlar tamamen farklı o yüzden yenilerde o konfor yok daha spor bir şaseye oturtulmuş alt takımlar çok sert

konfor olarak eksi olması biraz moral bozucu açıkçası:( amortisör değiştirsek fark yaratır mı:D

amortisör değiştirmek işe yararmı yaramazmı bilemem o işlerden pek anladıgımı söyleyemem ama sadece çukurlarda gelen küt küt sesi eksi aldırıyor bu araca onun karşılığında yol tutuşunun verdiği güven benim o sesleri duymama engel oluyor :)

hiç bir önemi yok dağda bayırda yaşamıyoruz ki . 160 kmh hızla giderken viraja girdim ve 1 gram savurmadı. :D

ve arkamdandan gelen clio :eek: takla attı

ben bu arabaya canımı borçluyum varsın olsun sert olsun bir insan gönül koydusa gözü hiç bir şey görmez zaten...
:)

çevremdeki arkadaşlar HELEZON yay dan bahsediyor. Demenmek lazım puhaha

Geri
Üst Alt