Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhabalar Yeni Üye Yardım Ricası :)

Öncelikle hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

Yaklaşık bir ay önce sıfır 1.6 TDI FR aldım. Araçta anahtarsız giriş start stop olmasına rağmen kamera yoktu. Geri görüş kamerasını 930 liraya serviste aracı teslim almadan taktırdım. Full Link için ise 1300 lira aldılar pazarlık asla kabul etmediler. :)

Full link ile kullanabileceğiniz en iyi özellik harita ama bence değer ben çok memnunum. Samsung s10 ile Androis auto tam uyumlu Iphone için fikrim yok.

Aracım desire kırmızı olduğundan iç ambiyansa da uygun güzel bir kablo ile takımı tamamladom. Araç içinden fotosu yok ama alttaki kırmızı kablodan aldım.

Dudullu'da Kayadibi ile bir konuşun isterseniz.Ekli dosyayı görüntüle 20487

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kablonun araç içinden görüntüsü.20191126_085701.jpg

Öncelikle hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

Yaklaşık bir ay önce sıfır 1.6 TDI FR aldım. Araçta anahtarsız giriş start stop olmasına rağmen kamera yoktu. Geri görüş kamerasını 930 liraya serviste aracı teslim almadan taktırdım. Full Link için ise 1300 lira aldılar pazarlık asla kabul etmediler. :)

Full link ile kullanabileceğiniz en iyi özellik harita ama bence değer ben çok memnunum. Samsung s10 ile Androis auto tam uyumlu Iphone için fikrim yok.

Aracım desire kırmızı olduğundan iç ambiyansa da uygun güzel bir kablo ile takımı tamamladom. Araç içinden fotosu yok ama alttaki kırmızı kablodan aldım.

Dudullu'da Kayadibi ile bir konuşun isterseniz.Ekli dosyayı görüntüle 20487

Teleklürler, araçlar renk dışında aynı sanırım, size de hayırlı olsun, güle güle kullanın. Hangi serviste yaptırdınız acaba?

Ekli dosyalar

• C958D50C-7CEC-45F4-8555-2265FBB739ED.jpeg
    C958D50C-7CEC-45F4-8555-2265FBB739ED.jpeg
    799.1 KB · Görüntüleme: 16
Geri
Üst Alt