Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba mk3 fr jant için yardımınıza ihtiyacım var

Pantergkhn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende leon mk3 fr var üzerindeki 17 jantı değişip 18 e geçmeyi düşünüyorum önceliğim mk3 fr 18 çıkma jant bulabilirsem onu alacam eer bulamazsam alternatif araştırıyorum dün maslaktaki bir jantçıya girdim bu jant hoşuma gitti aracın yanına koydum fotosunu çektim ama daha da güzelleri vardır mutlaka diye birkaç gün bekleme kararı aldım sizden ricam beyaz renge daha çok yakışacak jant öneriniz varsa görmek isterim birde baktığım janta olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim
0c3992fa51a1c9aee3a80dc4d0986410.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar bende leon mk3 fr var üzerindeki 17 jantı değişip 18 e geçmeyi düşünüyorum önceliğim mk3 fr 18 çıkma jant bulabilirsem onu alacam eer bulamazsam alternatif araştırıyorum dün maslaktaki bir jantçıya girdim bu jant hoşuma gitti aracın yanına koydum fotosunu çektim ama daha da güzelleri vardır mutlaka diye birkaç gün bekleme kararı aldım sizden ricam beyaz renge daha çok yakışacak jant öneriniz varsa görmek isterim birde baktığım janta olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

Benim şahsi görüşüm çok hoş Durmuş aracın yanında üzerinde daha Harika olacağına inanıyorum

BBS FI jantina bir bak derim ben de onceden cok arastirdim sonunda orjinalde karar kildim , cogu yorumda herkes replika takma taraftari degildi netten de arastirdigimda orjinale gecme karsri aldm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BBS FI jantina bir bak derim ben de onceden cok arastirdim sonunda orjinalde karar kildim , cogu yorumda herkes replika takma taraftari degildi netten de arastirdigimda orjinale gecme karsri aldm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ustam baktım önerdiğiniz janta aslında hoş duruyor arabayı bugün göçükçüye verdim bir iki yerinde göçük vardı birde ön tamponumda birkaç ufak tefek çiZikler vardı komple tamponu boyatıyorum aynaları da piano black yapıyorum aracı 4 gün sonra alacam allah izin verirse alınca önerdiğin janta gidip bakarım yanına koyarım muhtemelen güzel duracaktır diye düşünüyorum peki beyaz araca hangi rengine bakim sence sizin tecrübeniz daha fazladır

Dostum beyaz leon'a 18" keskin Kt4 New racer jantın çok yakışacağını düşünüyorum...

5d3121c5d9baafc090acaf206cc071de.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt