Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar mk3 makyajı hakkında yazı buldum 2016 yazıyor

Pantergkhn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama mk3 hakkında makyaj araştırması yaparken böyle birşey buldum bakmanızı isterim 2016 da makyaj görücek diyor ne kadar doğru bilemem ama yeni sipariş vermiş araç bekleyenler için kötü habermi sizce
2016 -2017 Yeni Model Takvimi

Aynen seneye makyaj görecek diye tiyo almıştım ben de seat servis mudurunden

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen seneye makyaj görecek diye tiyo almıştım ben de seat servis mudurunden

Peki 2017 de hem makyaj görücek hemde biliyomusun bilmiyorum volkswagen artık 1.5 tsi motora geçicek tabiki bunu seata da uygulicak hem makyaj hem 1.5 tsi ye geçmesi şuan sipariş verenler için kötümü sizce çünkü bende sipariş verdim önümüzdeki ay başında araç bende yada yoksa şöyle bir avantajmı motor değişince ve makyaj görünce fiyatları uçucak ister istemez bu da bizi daha ucuza aldığımı için avantajlı mı kılıcak ben 72900 e kabaca fiyata anlaştım 150 ACT manuel ve büyük ekranla 18 jantla sizce nasıl yol izlemeliyim aracın makyajlısı çıkarsa fiyatı düşer diye vazgeçip beklemelimiyim makyajı yoksa şuan ucuza kapattım diyip almalımıyım

Kesinlikle senin icin bir avantaj olacak ve fiyatlar articak 1.5 hakkinda nisey duymadim ama sorarim bu konuyu da

Tamam eyvallah sağol kardeşim
Kardeşim sadece stoplara makyaj gelecek diye bi duyum almış arkadaş %90 sadece stoplar makyaj lanacakmış 1.5 motor zaten porsche motoruymus eski kasalarda kullanılıyormuş şimdi onun üzerinde 2015 den beri çalısılıyomjş yani sürpriz bişiler cıka bilirmiş

Kardeşim sadece stoplara makyaj gelecek diye bi duyum almış arkadaş %90 sadece stoplar makyaj lanacakmış 1.5 motor zaten porsche motoruymus eski kasalarda kullanılıyormuş şimdi onun üzerinde 2015 den beri çalısılıyomjş yani sürpriz bişiler cıka bilirmiş
Yani şuan bu güncel kasayı almak mantıklı mı sizce ustam

Benim bildiğim Wv her yıl yaptığı gibi yine motor değişimi deneyecek tutarsa diye sonrada makyaj olarak bir iki yıl daha çok farklı bir tasarım beklemeyin daha motorunu tutturamadı onu ilk olarak tuttursun ondan sonra yenilik yapacak ama benim çok fazla ümidim yok en fazla skoda nın yurt dışında olan süperB aracında olan dinamik led olabilir.
Şahsi fikrim birkaç yıl birşey olmaz motor değişimi haricinde

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt