Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercekli BNB 67..

dursunda yaptırdım fakat bıraz once konustum dursunla sorun yarın ortadan kalkıyor hos bırazda benım yuzumden oldu adamı acele ettırdık :)

dursun usta sanatkar bu konuda halleder :) makyajli kasanin orjinali dursun usta farlari artik :)

güle güle kullan yavru.. :)
merceğin çevresini simsiyah yapmasaydın keşke..

Hayırlı olsun kardesım benım ama cok kotu olmus ya :D bendemı yaptırsam dıe dsunuyorm :D

hayırlı olsun Ömer'im güle güle kullan...

siyah olması farları biraz boğmuş gibi ama canlı görmek lazım :)
farlar önümü göstermiyo diye ağlicağına al stepneden tornavidayı far ayarını yap :D

Murat ben canlısını gördüm güzel duruyor gerçekten yakışıklı oldu... Birde Ömer önünü görebilse tam olacak.. aydınlatmıyo diyip duruyo :D

kardeşim güle güle kullan :D çok güzel oldu gerçekten fakat sen xenonlu iç aydınlatmasından bahsetmemişin süpriz konumu açıcan ne yapıcan :D senn arabanın içi dün bayabi ışıldıodu neden acaba :D

hayırlı olsun Ömer'im güle güle kullan...

Murat ben canlısını gördüm güzel duruyor gerçekten yakışıklı oldu... Birde Ömer önünü görebilse tam olacak.. aydınlatmıyo diyip duruyo :D

levent abi snn aydınlatma nasıl oldu :D ben duramadım kaçtım tampon takılana kadar

levent abi snn aydınlatma nasıl oldu :D ben duramadım kaçtım tampon takılana kadar

dursun yapar güzel olmazmı Erhanım :) 10 numara oldu tamponu yerine takana kadar cebelleştik ama sonunda taktık.. bugünde bi aşağı yukarı ayarsızlığı vardı onuda hallettik olay tamamdır... ben önceden önümü göremiomuşum ya onu farkettim :D

Geri
Üst Alt