Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercek farlar,peda seti,ferro korna,sis çakarları,ledli anten,fren çakarları satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada tavan folyosu için mehmetçik vakfına 50 lira olayına ufaktan bi canım sıkıldı az önce bende yolladım herkesinde yollmasını beklerim sonuçta elimizde kalan tek şey ordumuz...

Bu arada tavan folyosu için mehmetçik vakfına 50 lira olayına ufaktan bi canım sıkıldı az önce bende yolladım herkesinde yollmasını beklerim sonuçta elimizde kalan tek şey ordumuz...

neye canın sıkıldı anlayamadım

arkadaşlar yekta abiyle konuştum rica ettım parçaları ayrı ayrı satabilirim fakat bir kerede herkesle aynı anda buluşup işi bitirmek ıstıyor.ben mercekli farlarını alıcam arkadaşıma.gerıye kalan pedal setınıde (ayak dayama hariç) 250 tl ye vercegını soyledı.gerıye kalan sislerdeki çakarlar,ışıklı anten ve ferrrari korna içinde 250 tl ıstıyor. düşünen varsa iletişime geçelim hem bizim işimiz hemde onun işi görülsün ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt