Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercek far

eray

Kayıtlı Üye
merhaba mercek far la ilgili yardımlarınızaı bekliyorum arkadaşlar
Avrupa yakasında bu işi iyi yapan bildik birileri varmı arkadaşlar

Sonradan yaptıran Aux arkadaşımız var gayet memnundu ben şahsen orjinalden yanayım hele junyan olanları hiiç tavsiye etmem ben kullandım 2008 leonumda ne aydınlatıyo ne adam gibi görünüyo en güzeli orjinal pahalı ama kaliteli....

sahibinden.com da var bi-xenon mercek modifiyesi yapılıyor. çerçevesini de yapıyor ve görüntüde kötü olmuyor. xenon düşünüyorsanız merceksiz taktırmayın...
leon mercekli far
mercek far diye aramalar yaparsanız çıkar.. ilan sahibinin adı ilker'di sanırım

merceksiz xenon hayatta kullanmam abicim karşıdan gelende insan evladı :D
Yaptırmayı düşünüyorum ama referans biyer olursa içim daha rahat eder

Aux Volkan arkadaşımızınki gayet başarılı ve uzun müddettir kullanıyo pm den bi mesaj atın belki yardımcı olabilir..

sahibinden.com da var bi-xenon mercek modifiyesi yapılıyor. çerçevesini de yapıyor ve görüntüde kötü olmuyor. xenon düşünüyorsanız merceksiz taktırmayın...
leon mercekli far
mercek far diye aramalar yaparsanız çıkar.. ilan sahibinin adı ilker'di sanırım

Ben de paylaşmıştım bir ara ama xenon takamadıktan sonra mercek taksan ne olur takmasan ne olur?

Mercekle beraber Çin malı D2S ampul de takıyordu hatta.

mercek siz takmam xenon u zaten aynı şeyden bahsediyoruz

sahıbındende ılanlar var oradan bakabışlırsın pıyasada yaptıranları cogu sahıbındende kı adamların elınden gecıyor

tamam dostlar araştırayım genede önerisi olan varsa bekliyorum

bnm ibizami bahcelievlerde yaptirmistim cok memnundum isterseniz pm atarsiniz referans ben warim :)

Geri
Üst Alt