Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes mi? Bmw mi?

aux

Kayıtlı Üye
Günün 2. mercedes konusunu da açalım =)

Sizce mercedes mi? yoksa bmw mi? ve tercih sebebiniz nedir?

Örneğin bana göre yanınızda bir bayanla elit ve kaliteli bir ortama giderken bir E-Coupe Amg paket , 320d M paketten çok daha şık ve prestijli bir seçim olacaktır.
2010-mercedes-e-class-coupe-amg-8.jpg

2010-mercedes-benz-e-class-coupe_4.jpg

09050805551728462.jpg

Ya da Mercedes'in S Classda kullandığı teknolojiler karşısında Bmw 7 Serisinin satışının neden bu kadar az olduğunu anlamak çok da zor değil.(Mercedes PRESAFE olarak google'da aratırsanız akla hayale gelmeyecek pek çok teknoloji ile karşilaşacaksınız)

Ya da böylesine bir kaza neticesinde aracın sağlam kalması, şöförün zarar görmemesi başka bir markada mümkün olabilirmiydi?
http://www.bugun.com.tr/haber-detay/108121-ucak-pistinde-mercedes-denemesi-haberi.aspx

Elbetteki bmw özellikle M departmanı ile efsane otomobiller üretiyor
elbetteki bmw dizel teknolojilerini çok geliştirdi çok performanslı ve az tüketen modeller çıkarttı

ancak unutmamak gerekir ki bmw'nin o motorları üzerine taktığı araçların pek çoğunun sınıfının yaratıcısı mercedestir ;) bknz: CLS class, bmw gran coupe concept ile önümüzdeki yıllarda cls ye cevap vermeye çalışacak, audi ise a7 ile pastadan dilim kapmaya çalışacak ama audi kadar sorunlu bir üretim de yok bu konuda herkes aşikardir sanırım =)

ha bir de şunu da eklemek isterim;
2009 yılı premium markalar arasında pazar payı %35 mercedes %24 bmw yani bmw sattığı otomobillerin yarısı kadar daha satmalı ki mercedesi satışta geçebilsin =)

Volkan bunlara odaklandıktan sonra dönüp leona nasıl bineceksin ;)

en güzeli herzaman sahip olduğundur derler ama ben bir c180 e hayır demem full+full

Arka koltuğunda oturacaksam tabiki mercedes, direksiyon başında olacaksam illaki BMW.

Volkan bunlara odaklandıktan sonra dönüp leona nasıl bineceksin ;)

abi ben leonumla mutluyum..elimdeki parayla bana optimum şartlari sağlayan tek araç leon şu anda..

mercedes almayı tabi ki isterim ancak şu an benim için kredi vs. olmadan çok zor =)

en güzeli herzaman sahip olduğundur derler ama ben bir c180 e hayır demem full+full

yılmaz abi güzel bir iskonto yapmaya çalişiriz =) c180k amg füme renk =) fena oluyor =) cilalı şekilde güneşin altında bir gör bu rengi =)
2z9fn90.jpg

c300front.jpg

Geri
Üst Alt