Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes mi? Bmw mi?

şimdide 30umdada 70imdede bunun sahibi olmak isterdim
0bmw_z8_ruya_800.jpg

i love Z8 ilove BMW

şimdide 30umdada 70imdede bunun sahibi olmak isterdim
0bmw_z8_ruya_800.jpg

i love Z8 ilove BMW

fotolardan çok iyi duruyo da ilk defa canlı olarak geçen hafta çiftehavuzlarda yanımdan geçti..fotolardaki gibi gelmedi çok sönük geldi...daha heybetli beklemiştim..

Walla her iki marka da sahip olduğumuz markadan çok daha ılerde ama, bu araçların kapısından çıkan tiplerin cogunluguna bakacak olursak eleştirecek çok daha fazla detay bulabiliriz. Yine de her iki markadanda sahip olmak istediğim modeller yok da değil hani:)

Walla her iki marka da sahip olduğumuz markadan çok daha ılerde ama, bu araçların kapısından çıkan tiplerin cogunluguna bakacak olursak eleştirecek çok daha fazla detay bulabiliriz. Yine de her iki markadanda sahip olmak istediğim modeller yok da değil hani:)

doğru diyorsun da abi Leon' un geldiği durum nasıl sence peki? ne tipler görüyorum, trafikte yanyana geldiğimde utanıyorum

yılmaz abi güzel bir iskonto yapmaya çalişiriz =) c180k amg füme renk =) fena oluyor =) cilalı şekilde güneşin altında bir gör bu rengi =)
2z9fn90.jpg

c300front.jpg
tabiki SEAT ;) bu arada bu mercedesdeki jantlardan almayı düşünüyorum, sizce nasıl olur Leona, iki resimdekininde replikaları var 5*112,
Mercedes se biyerden başlamak lazım şimdilik jantlarını alabiliriz:D

tabiki SEAT ;) bu arada bu mercedesdeki jantlardan almayı düşünüyorum, sizce nasıl olur Leona, iki resimdekininde replikaları var 5*112,
Mercedes se biyerden başlamak lazım şimdilik jantlarını alabiliriz:D

Bence yakışır.

Geri
Üst Alt