Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes mi? Bmw mi?

Evet kıçkıça binilen araçlar değil. Ama karavanda değiller. Sonuçta arkasında otururken elini kaldırdığın an yan taraftakinin ağzına girmesi kaçınılmaz. Normal bir arabaya göre fazlasıyla geniş, ama 4 bölgeli iklim kontrollüne gerek kalmayacak akdar da dar.
Bu arada yanlışlık olmasın. BMW'nin masaj sistemi sadece ön koltuklarda var. Eklediğin video'daki kartlardaki kıyaslamada bilgisi mevcut. Yani bu anlamda korumaya ve şöföre hizmet eden bi araç.
Performans açısından kıyaslamak yerine bence araçların ünvanlarını yan yana koyarak bir kıyaslama yapalım. BMW'nin ürettiği en güçlü motor, V12 bi-turbo. Ve Mercedes'in ürettiği tüm motorlar arasındaki en güçlü atmosferik V8. Motorların başarısını göstermek adına aldığı ünvanları karşılaştırmak lazım.
Yani BMW'nin en güçlü V12 çift turboşarjlı motoruna karşı, Mercedes'in atmosferik V8'i. Arada da dağlar kadar fark yok.
Mercedes'in ise makam aracı olarak tek eksiği ise bence arka koltuklarda ekran olmaması. Bunun dışında bence kusursuz bir araç.

opsiyon listesinde yazmıyor olabilir ama S kasalarda var arkada tv.tabi hepsinde yok ama paket olarak alınabiliyor

Mercedes'in V12 Bi-turbo motoru da SL65 AMG'de var. Adına aldanmayın 5980cc hacminde.
670hp ve 1000nm üretiyo.

opsiyon listesinde yazmıyor olabilir ama S kasalarda var arkada tv.tabi hepsinde yok ama paket olarak alınabiliyor

Demek Top Gear video'sundaki sunucular taraflı bi anlatım yapmışlar. Çünkü video'da kıyaslama yaparken Mercedes'te sadece önde, BMW'de ise ön ve arkada televizyon olduğunu söylüyolar.

sağlamlık açısından tabiki mercedes ama iş performans olunca işte o zaman tabiki BMW...

Demek Top Gear video'sundaki sunucular taraflı bi anlatım yapmışlar. Çünkü video'da kıyaslama yaparken Mercedes'te sadece önde, BMW'de ise ön ve arkada televizyon olduğunu söylüyolar.

neye göre karşılaştırıyorlar bilmiyorum hiç izlemediğim için ama dediğin gibi yok diyorlarsa,taraflı olmuş cidden

bedava verilecekse ha bmw ha mercedes benim için farketmez..ama parasını ben verceksem..ikisini de almam..ikisinden hangisini alırsın sorusuna..cevabım bmw..dir ama üstün olduğunu düşündüğümden değil hatlarını daha çok sevdiğimden..

5 yaşında da olsam 77 yaşında da tek tercihim mercedes olur(A ve B kasaları saymasak güzel olur ama)

Geri
Üst Alt