Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes E550 Sport vs. BMW 550i Sport vs. Jaguar XF..

Muhtesem otesı hepsı bırbırınden harıka

resimler görünmüyormu bendemi problem var?

E60 değil de F10 550i çıkmış olsa daha adil olurdu aslında bu test..F10'da 550i var ama Gran Turismo'sunda var bildiğim kadarıyla..

ama V8'in değerleri hakkaten araba kullandığını hissettirir insana..
407hp, 600nm tork..E60'a göre 100kg'ye yakın daha ağır ama 40hp daha güçlü F10..tabii ağırlık 1.8K kg..

resimler görünmüyormu bendemi problem var?

imaj yok abi video var sadece..

E60 değil de F10 550i çıkmış olsa daha adil olurdu aslında bu test..F10'da 550i var ama Gran Turismo'sunda var bildiğim kadarıyla..

ama V8'in değerleri hakkaten araba kullandığını hissettirir insana..
407hp, 600nm tork..E60'a göre 100kg'ye yakın daha ağır ama 40hp daha güçlü F10..tabii ağırlık 1.8K kg..

Abı herkezın hayalı bole arabalar kullanmak hakıkaten torku gucu bole arabalarda hıssedıyosun bızımkıler bunların yanında sıvrı sınek gıbı kalıyor

Merc' 8 silindirlerde bi nebze daha iyi olsa da muhteşem bi motor..

http://www.bmw.com/com/en/newvehicl...om/engines/8_cylinder_petrol_engine.html#more ..

linkte de yazdığı gibi E60 50i'den daha çok daha iyi hızlanması F10'nun..
1.8K kg olmasına rağmen 5sn..F10'dan 0.3-0.4sn. daha iyi..

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

1.750rpm'den itibaren 600nm tork..
muhteşem..

tamamdır format attım gitti youtube izleyemiyoruz :S

senin yöntem işe yaramadı mı Serbay abi..
ben de I.E'ye reset attığımda gitmişti farklı bi dosyayla halletmiştim..

Geri
Üst Alt