Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes-Benz S Serisi resmi olarak ortada!

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Mercedes-Benz S Serisi resmi olarak ortada! | Otomobil Dünyam

2014-Mercedes-S-Class-A6-150x150.jpg

Mercedes-Benz şu sıralar amiral gemisi S Serisi’nin yeni yüzünü dünya basınına tanıtıyor. Bir süredir resmi olmayan fotoğrafları internette dolaşan model resmi olarak artık karşımzıda. Yenilenen modelin tasarımında son dönemde karşımzıa çıkan CLA,CLS gibi sportif sedan modellerden esintiler görebilmek mümkün. Özetle Yeni S Serisi selefine göre daha din
amik görünmeyi tercih etmiş. İçeride de radikal bir tasarım dili mevcut. Konsol bir hayli yüksekte ve S Serisi bol miktarda havalandırma kanallarına sahip. Yerini aldığı modele göre daha geniş,daha uzun ve daha yüksek olan model bu sayede daha ferah bir makam otomobili olabilecek. İlk etapta sunulan Üç farklı motor seçeneğiyse şu şekilde. S350 3.0-lt V6 turbo-dizel 258 bg, S500 4.7-litrelik V8 turboşarjlı benzinli motoruyla 455 bg ve S400 Hybrid 3.5-liter V6 benzinli ve de elektrik motoruyla 306 bg güce sahip.

Paylaşım için teşekkürler...
Ben şimdilik düşünmüyorum :)

Öyle deme kazımım BMW benim çocukluktan beri hayalim kendi çabanla bir yerlere gelmeye çalışıyorum çok şükür halime az kaldı alacağım bu BMW yide Cenabı Allah herkezin gönlüne göre versin kardeşim,

allah cemil cumlemizin gonlune gore versin abim ins olur abi sevinirim senin adina valla hakkinda hayirlisi olsun

Geri
Üst Alt