Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes Benz C 180 CGI Facelift

İçini değiştirmeleri çok isabet oldu artık CL ye S e benziyor tasarım olarak.
Bu arada 1.8 turbodan çıkan hp az değil mi? Emisyon falan dicem de daha yükseğini yapanlar var şuan.

250 CGI motorumuz da 1.8 Turbo ; 204 HP
Tek motorla farklı güçler almak , dolayısıyla her tarz sürücü için daha az maliyetle uygun olanı vermektir burada amaç.
Daha yükseğini yapan tabi ki var,önemli olan daha yükseğini yıllarca problem çıkartmayacak şekilde yapabilen var mı bunu sormak lazım?

8800-1800=6000 Euro kazık mı yemiş ilk C serisini satın alanlar? Türkiye distribütörü zararına satmaz herhalde?

kimsenin kazık yediği yok.
Mercedes Benz Türkiye, kendi marjından ve bayi marjından feragat ederek Türkiye'de satış kaybetmemek ve C'nin başarılı satış grafiğini devam ettirmek için bu şekilde hareket ediyor.Zararına değil ancak karlı bir satış da olmuyor.

içi çok güzel ama koltuklar spor olsaymış recaro tarzı çok daha hoş olurmuş

amg pakette koltukların yanal destekleri arttırılmış şekilde geliyor..o da yetmez diyorsanız (ki haydi haydi yetiyor,kilolu müşteriler için sorun bile olabiliyor:) )
c63 AMG verelim;
2012-Mercedes-Benz-C63-AMG-Estate-and-Saloon-Seating-View.jpg

C'nin tek kapısı hoşuma gitti galiba CLC yerine geçecekmiş çok iyi bir karar vermiş Mercedes bu konuda

C'nin tek kapısı hoşuma gitti galiba CLC yerine geçecekmiş çok iyi bir karar vermiş Mercedes bu konuda

evet umutcum CLC bitti..
bu arada son kalan CLC 'ler için iyi indirimler geldi..bir ara bakıyordunuz yanılmıyorsam..
C coupe 55.000 euro civarlarında olacak... %60 ötv dilimi sağolsun.

evet umutcum CLC bitti..
bu arada son kalan CLC 'ler için iyi indirimler geldi..bir ara bakıyordunuz yanılmıyorsam..
C coupe 55.000 euro civarlarında olacak... %60 ötv dilimi sağolsun.

Bakıyoduk şayet araç motora göre çok hantal hele klima açınca bitiyor motor... Ccoupenin fiyatıda iyiymiş maşallah :D Peki onun motor seçenekleri hakkında bilgin varmı??_

Bakıyoduk şayet araç motora göre çok hantal hele klima açınca bitiyor motor... Ccoupenin fiyatıda iyiymiş maşallah :D Peki onun motor seçenekleri hakkında bilgin varmı??_

neye göre hantal?
ibizaya göre kıyaslarsan yanında uçak olur CLC
e 200 komp'e göre kıyaslarsan hantal kalır..
ortalama 1.6 kullanan insan için gayet atak bir araç, kompressor sürekli devrede gaza her dokunduğunda öne atılıyor..

c coupe ilk etapta 180 CGI , 250 CGI gelecek
ardından 250 CDI gelecek..

Benim ibizadan da hantal :D şayet fabrika verilerinde 11.5 sn 0 dan 100 e çıkma süresi (ki test sürüşüde yaptım) benim aracım 10.5 :D ama görünüşü 10 numara bence çoğu kişi görünüşünü sevmiyor ama bence çok tatlı bir havası var.

Bu C coupe 180cgı nin fiyatımı 55000€olarak gelecek ??

Bu tarz stationlara bayılıyorum yeterince güçlü ve güvenilir.Bence araç harika:eek:key:

xx

Benim ibizadan da hantal :D şayet fabrika verilerinde 11.5 sn 0 dan 100 e çıkma süresi (ki test sürüşüde yaptım) benim aracım 10.5 :D ama görünüşü 10 numara bence çoğu kişi görünüşünü sevmiyor ama bence çok tatlı bir havası var.

Bu C coupe 180cgı nin fiyatımı 55000€olarak gelecek ??

evet efendim =)
0-100'ü geçelim,bir sollama yapacaksın diyelim ki, CLC ibizadan her türlü daha ataktır kalıbımı basarım..tabi ki arada kilo farkı var ancak arada HP farkı olduğu gibi, besleme de var işin içinde..

Geri
Üst Alt