Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes Benz C 180 CGI Facelift

volkan bu arada merak ettiğim birşey var. e250 cdi'ların motor hacmi nedir ve ruhsata kaç olarak işleniyor. bir duyum aldım ama mercedes benz görevlisi olarak işi gerçekten bilene sormak lazım dedim.

2143cc dir.
2.2motor hacmi olarak %84ÖTV üzerinden vergilendirilir.
ruhsatta 2.143 CC binek sınıfı otomobil olarak geçer..
aldığın duyum nedir abi?

çok zıplıyor abi. şehiriçi yollara çok sert geliyor. x5 olduğu zaman leonda vardı benden babam artık leonu almıştı benden x5in suspansiyonu çok sert diye.

cok garıp valla ben ole bı sorunla karsılasmadım..hatta 4 tane jip degıstırdım en ıyısı x5 geldı bana...neyse konuyu dagıtmayalım :)

C coupe haziran ayında gelmesi planlanıyor...
C sedan 180 CGI AMG paket 52.700 euro
C coupe 180 CGI AMG paket 56-57 max 60 olmalı ki satılsın...
fiyat açıklaması henüz yok.

2143cc dir.
2.2motor hacmi olarak %84ÖTV üzerinden vergilendirilir.
ruhsatta 2.143 CC binek sınıfı otomobil olarak geçer..
aldığın duyum nedir abi?

valla kardeşimin arkadaşının babası almış e250 cdı coupe. motor hacmi 1.9muş dedim yuru len işine 2.5 motor nası 1.9 olur diye.

cok garıp valla ben ole bı sorunla karsılasmadım..hatta 4 tane jip degıstırdım en ıyısı x5 geldı bana...neyse konuyu dagıtmayalım :)

evet abi kesinlikle dağıtmayalım. jiplerin içinde evet en iyisi hatta en dayanıklısı bmwdir. ama audi q7yi hiç bişeye değişmem. çok şehvetli ve oldukça konforlu.

valla kardeşimin arkadaşının babası almış e250 cdı coupe. motor hacmi 1.9muş dedim yuru len işine 2.5 motor nası 1.9 olur diye.

hata olmuş olabilir ruhsatta..
araç 2.5 de değil...
mercedes CDI 'da 220 CDI da 250 CDI da aynı motor hacmine sahiptir. 2143 CC 2.2 motor olarak geçer.
220 CDI 170 HP 400 Nm
250 CDI 204 HP 500 Nm
(E serileri için)

hata olmuş olabilir ruhsatta..
araç 2.5 de değil...
mercedes CDI 'da 220 CDI da 250 CDI da aynı motor hacmine sahiptir. 2143 CC 2.2 motor olarak geçer.
220 CDI 170 HP 400 Nm
250 CDI 204 HP 500 Nm
(E serileri için)

allah allah toklara bak 400-500 uhhh:D

Geri
Üst Alt