Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes Benz C 180 CGI Facelift

aux

Kayıtlı Üye
Nisan ayında araçlar showroomlarımıza iniyor,satışı başlamıştır.

Araçlar 1.8 TURBO 156 HP 250Nm olarak geliyor. 1.798cc (%60 ötv diliminde)
%37 ötv diliminden %60 ötv dilimine geçildiği için normal şartlarda 8700-8800 euro civarında bir fiyat artışı olması gerekirken mercedes benz türkiye bunu müşterilerine yansıtmamak adına fiyatlar sadece 1.800 euro yukarı çıkmış durumda...

7 ileri , 7G-Tronic PLUS şanzıman ile birlikte geliyor. (HOLD fonksiyonu ile birlikte)
Eco start/stop fonksiyonu ile araç durduğun motoru stop ediyor...
Kanal püskürtme teknolojili kompressorden, direkt püskürtmeli turbo teknolojisi + 7 ileri şanzıman + start stop ile birlikte şehir içi 8LİTRE benzin tüketecek. Yıllık 900TL daha fazla vergi vereceksiniz ancak çok daha yeni teknoloji ve yepyeni bir C Serisi araca bineceksiniz,çünkü bu araç makyajdan fazlasını içeriyor..komple yeni konsol, yeni Multimedia arayüzleri, Yeni kadran,yeni direksiyon , yeni farlar, adaptif uzun far asistanı gibi Fascination ve AMG pakette standart gelen özellikleri ile rakipsiz hale geldi...

Mercedes-Benz-C-Class_2012_photo_3c.jpg

Mercedes-Benz-C-Class_2012_photo_3b.jpg

b79e44cc.jpg

Mercedes-Benz-C-Class_2012_photo_4e.jpg

2012-mercedes-c-serisi-2040-1g.jpg

yeni amg ön görünüm
mercedes_c-klasse_2012-4717.jpg

mercedes_c-klasse_2012-4720.jpg

mercedes_c-klasse_2012-4719.jpg

amg 'nin arka difüzörü artık bu şekilde;
mercedes_c-klasse_2012-4725.jpg

farlar cok hosuma kactı yenı sl farları..yenı slk ve c coupeyede aynılarını koymus..ama ıc olarak yenı 5 serısı rakıpsız dıyorum..

mercedes benz yapmış yine yapacağını. bmwnin classic stylena göre oldukça sportif ve zarif.

5 serisinin içi gerçekten güzel ama c serisini 5 ile kıyaslamak pek doğru değil..
5 'i , E ile kıyaslamak lazım..o durumda estetik ve şaşalı görüntüsü neticesinde 5 daha albenili duruyor ama ergonomik problemleri var..cam açma tuşlarına falan uzanmak gerekiyor...

Dıreksıyon yerınde ve guzel olmus ıc tasarıma bakıldıgında,ama mercedes ıcın b sadecelık soz konusu sankı genel olarak baktıgımda

5 serisinin içi gerçekten güzel ama c serisini 5 ile kıyaslamak pek doğru değil..
5 'i , E ile kıyaslamak lazım..o durumda estetik ve şaşalı görüntüsü neticesinde 5 daha albenili duruyor ama ergonomik problemleri var..cam açma tuşlarına falan uzanmak gerekiyor...

zaten c serisi ve e serisinin ıcı aynı oldugundan e serısı dıye ayrıca belırtmedım..cam tusuna dıkkat etmedım ama bındıgınde gercekten ınsan araba bu ıste dıyo..gelgörki üstadın dediği gibi..mercedes ve diğerleri :)

Dıreksıyon yerınde ve guzel olmus ıc tasarıma bakıldıgında,ama mercedes ıcın b sadecelık soz konusu sankı genel olarak baktıgımda

slk 'daki ergonomi sorunlarından sonra en önem verdikleri şey ergonomi ve basit kullanım..
audi'nin mmi ekranında menülerin içinde kaybolup arayarak yaptığınız işlemleri mercedeste 2 orta klik 1 sağ klik ve 1 orta klikle halledebiliyorsunuz ortadaki joystick ile..
herşey için bir tuş koymaktansa kombi gösterge dediğimiz TAMAMI TÜRKÇE olan menünün içinden kapatıp açabiliyorsunuz özellikleri;)

zaten c serisi ve e serisinin ıcı aynı oldugundan e serısı dıye ayrıca belırtmedım..cam tusuna dıkkat etmedım ama bındıgınde gercekten ınsan araba bu ıste dıyo..gelgörki üstadın dediği gibi..mercedes ve diğerleri :)

bmwnin iç dizaynı her zaman hoşuma gitmiştir. bizzatta bir bmw kullanıcı olarak bmwnin yaptığı hata cam açma duğmelerini sanki hiç kullanılmayacakmış gibi abuk yerlere koyması. en son kullandığım bmw x5ti ve cam açma duğmeler kapıda kolçaklarının altındaydı ulaşmak için bacağını çekmek zorunda kalıyordun:D

bmwnin iç dizaynı her zaman hoşuma gitmiştir. bizzatta bir bmw kullanıcı olarak bmwnin yaptığı hata cam açma duğmelerini sanki hiç kullanılmayacakmış gibi abuk yerlere koyması. en son kullandığım bmw x5ti ve cam açma duğmeler kapıda kolçaklarının altındaydı ulaşmak için bacağını çekmek zorunda kalıyordun:D

kardesım bende x5 de var ama ole bı rahatsızlıgım yok bee :) yada banamı ters gelmıyo anlamadım :D

Geri
Üst Alt