Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes 2009'da 2.6 Milyar Euro Zarar Etti !

kalitesi ne kadar düşmüştür bilmiyorum ama hala her binişimde hayran kalıyorum :)

plastikler falan yeni c de bir merso değilde bir passat seviyesi tamamda direksiyona geçtiğin zaman merso her zaman merso.

Belliki yeni C serisini yakından incelememişsin Benzde son kasalarda muthiş bir kalite düşüşü var. Jaguar hiç bir zaman mekanik olarak çok sağlam değildi. Prestiji içi tercih edilen bir markaydı hayla öyle. Gelelim volvoya. Volvoda nasıl bir kalite düşüşü var anlamadım? Çarpışma testinde yeni modellerin üstün olması benz'e özel bir durum değil. Tüm markalarda aynı sonuç alınır..

Volvo ve Jaguar'ın malzemesi vs. tamamen Ford seviyesinde..
Volvo sağlam ama estetik değerleri hiç bi zaman olmadı olmayacak zaten..tarzları o..
Volvo'da kalite düşüşü var dedim arabaları artık sağlam değil demedim zaten yavru..

gecenlerde servısteydım ve bır slogan vardı herkez mercedes sahibi olacak diye... mercedesin kalıtesını dusurdugunu sanmıyorum C SERİSİ hariç cunku c serısının fıyatınıda cok dusurduler... mesela c 180k avangarde komple AMG paket full 45000 euro....
ama dıger modellerın fıyatlarda masallahı var...

mercedes in son yıllarda ki kalitesinde asiri düsüklük var bu kesin..hep dandik platik kullanıyorlar..yeni E serisinden Almanya da beklediklerini bulamadılar..zarar etmeleri bence normal..ama fiyatı buna ragmen asırı yüksek..

mercedes in son yıllarda ki kalitesinde asiri düsüklük var bu kesin..hep dandik platik kullanıyorlar..yeni E serisinden Almanya da beklediklerini bulamadılar..zarar etmeleri bence normal..ama fiyatı buna ragmen asırı yüksek..
biz buna halk arasında ticaret diyoruz kısacası :) düşük maliyet yüksek kazanç :D

Mercedes ve dandik kelimelerini aynı yerde kullanmasak..

Yani eğer o plastiklere Merso'da dandik dersek bizim Ibiza'ya Golf5'e hatta Passat'a uygun bir sıfat bile bulamam o kadar söyliyim :D

Mercedes ve dandik kelimelerini aynı yerde kullanmasak..

Yani eğer o plastiklere Merso'da dandik dersek bizim Ibiza'ya Golf5'e hatta Passat'a uygun bir sıfat bile bulamam o kadar söyliyim :D

melih mersoya göre dandik. yoksa bir çok aksam passattan iyi dandik dediklerimizde passat seviyesinde :) yoksa merso her yerde merso birde içi adam gibi geniş olaydı aldırdıydım patrona :)

o dediğin aynen dogru yunusum ama dandik lafını duyunca içim bi değişik oldu valla :D

eski kasadaki kalite hissi yok dediğin gibi ama zaten her firma artık bu şekilde zaten. VW'sinden Toyota'sına kadar.

Geri
Üst Alt